Skuter do 2500zł. Nowy chińczyk czy używany markowy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter do 2500zł. Nowy chińczyk czy używany markowy?

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 16 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe bogo bogo 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe cloud0
    cloud0
    Użytkownik

Witam, jestem nowy na forum. Chciałbym poradzic sie Was co polecacie kupic do 2500zl. Zalezy mi zeby silnik byl 4 suwowy, a pojemnosc rowna 50cm3. Zastanawiam sie nad nowym Torosem F16 albo Routerem Bassa, a uzywanymi kymco, peugeotem itp do tych 2500zl.

Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

Ja jeżdżę teraz f16 i jest nawet spoko. Zakładasz cyl 72ccm za 60zł i do miasta akurat 😛

Powiedz coś więcej. Gdzie będziesz go używał. Jakie przebiegi będziesz bił itp, będzie łatwiej 😉

Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

jak się znasz na skuterach troche i masz czas to kup chinola a jak ne znasz sięto lepiej markowego:D

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Zdjęcie profilowe cloud0
    cloud0
    Użytkownik

belebele napisał:

Ja jeżdżę teraz f16 i jest nawet spoko. Zakładasz cyl 72ccm za 60zł i do miasta akurat 😛
    Powiedz coś więcej. Gdzie będziesz go używał. Jakie przebiegi będziesz bił itp, będzie łatwiej 😉

Dzieki za odpowiedzi. Mam zamiar uzywac go tak do jazdy rekreacyjnej :p Nie bede im codziennie jezdzil do pracy itp. Jednoczesnie chce kupic cos czym pojezdze jakis czas. Nie chcialbym zeby sie rosypalo po 1000 km. Dlatego zastanawiam sie co dluzej posluzy – nowy chinski czy uzywany, kilkuletni, nie wiadomo jak traktowany markowy. A co do F16 i Routera Bassy, to ktorys bardziej polecacie? Czy ogolnie porownywalne? Jesli chodzi o sam wyglad to wole Basse, prezentuje sie wg mnie bardziej powaznie, klasycznie.

Zdjęcie profilowe Kanto
    Kanto
    Użytkownik

markowy.

Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Ja mam Routera Bassę 50 i jedynym problemem był moduł, który mi odcinał zapłon przy prędkości 40 km/h, ale moduł wymieniłem i wszystko działa bez problemów ;d

belebele
    Użytkownik

Router i f16 to chyba to samo 😛
    Zobacz sobie jeszcze el diablo i el loco, albo fresco.
    Też są fajne, a w budżecie się mieścisz.
    Popatrz jeszcze Longije Evo. W pomarańczowo czarnym malowaniu jest śliczna, jest w 2t a mało pali. 2t to jednak 2t, założysz jakiś fajny tłumik i będziesz latał.
    Chociaż jak byś kupił to fresco, czy el loco i założył cyl 80ccm i jakieś wario to też będzie latać aż miło.
    Według mnie, jeśli masz do wydania 2,5k, to kup sobie to fresco (el loco), załóż cylinder 80ccm i osiągi jak na pierwszy skuter, powinny Ci w zupełności wystarczyć 😉
    Te skutery wg mnie są baardzo ładne i przy okazji dość wygodne.
    Części do nich w przeciwieństwie do markowców są tanie jak barszcz. Silniki 139qmb, to naprawdę dobra konstrukcja, która trochę Ci posłuży.
    Podsumowując. Popatrz za fresco i kup cyl 80ccm (koszt to około 60zł na alledrogo), a będziesz naprawdę zadowolony

Zdjęcie profilowe cloud0
    cloud0
    Użytkownik

Hmmm, dzięki za cynk :p z tymi fresco i el loco. Teraz najbardziej mi się podoba Toros El Loco. Wiadomo, roznica tylko w wykonaniu, mam tu na mysli hamulce tarczowe z przodu, fajne amortyzatory, lepsza deska rozdzielcza i co wazne 12 calowe kola. Fresco jak dla mnie za masywny, duze to i ciezkie (o 20kg ciezsze niz El Loco).

Możliwe więc, że skończy się na El Loco – 2199zł w Realu.

http://www.toros.pl/2012_skutery_elloco.php

belebele
    Użytkownik

Mnie też się el loco najbardziej podoba. jest wygodny, ładny, a po wymianie cylindra osiągi ma bardzo ok. Te koła to duży plus, bo w torosie na dziurach jest masakra.

hiorimaru
    Użytkownik

romet 727 ale premium weź ładnie sie prezentuje i jest dobry narazie bez awaryjjy

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie