Skuter do 2500 zł

Witam. Szukam nowego skutera o poj. 50cm3. Nie wiem, który silnik jest lepszy 4 czy 2-suwowy. Kasa, którą przeznaczam to 2500 zł. Doradźcie jaką wybrać markę i model. Z góry dziękuję.

nie da się powiedzieć który silnik jest lepszy bo zarówno dwusuw jak i czterosuw ma swoje wady i zalety. w wielkim skrócie 2T oznacza większą moc, dynamikę i spalanie , a 4T niskie koszty utrzymania, cichą pracę ogólnie lepszy dźwięk ale słabsze osiągi.

Jeżeli chcesz sprzęt który mało pali to kup sobie nowego Routera WS 50

Dzięki za cenne rady. Jednak czekam na Wasze propozycje polecenia dobrych marek SKUTERÓW. Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Za 2500zł dobrego nowego skutera nie kupisz. Kup urzywaną Yamahę Aerox, Aprilia SR, Gilera Runner, Peugeot Jet Force, Piaggio nrg. O coś w tym stylu. Markowe skutery zawsze są lepsze!!

za 2500 raczej nie kupisz nic oszałamiającego. Nowy chińczyk to wszystko. Polecam zippa quantuma mam go 2 lata i zadnej usterki. Ale mój to 4t i ma strasznego muła

Za 2500 zł polecam : Aprilia sr , Piaggio nrg , Suzuki katana , Gilera runner , honda X8-R ( nie wiem czy znajdziesz ) :)

Mój kolega ma honde x8r-s za 2500zł 2005 rok przebieg 10000 wydech tecnigas next-r seria leci mu 100km/h w 13 sekund xD

adasiowwy napisał:

Mój kolega ma honde x8r-s za 2500zł 2005 rok przebieg 10000 wydech tecnigas next-r seria leci mu 100km/h w 13 sekund xD

Czekam na niego , jak podjade moją katanką to będzie spaliny wdychał ^^ Chce zobaczyć jak leci 100 ;P

rox, sr, jet force, speed fighter, runner itd.