Skuter do 2000 zł :D

Hejo , chciałbym sobie kupić jakiś skuter do 2000 zł :) pojemność 50ccm3
Może być jakiś nowy chińczyk albo jakiś markowy używany :D Na razie mam na oku Torosa F16 co myslicie o tym chińczyku ?!?!

Pomoże ktoś ? ;(

No, ale o co Ci chodzi Młody... Do 2tyś to kupisz najmarniejszego chińczyka, albo mniej, lub bardziej steranego życiem markowego... no to jak Ci właściwie mamy pomóc... Oczekujesz zapewnień, że tanie chinole są świetne? Pewnie znajdziesz entuzjastów majsterkowania, którzy to kochają... Nic o sobie nie napisałeś - duży, mały, chudy, gruby i co właściwie z tym skuterem chcesz robić...
Słowem o co ^come on^?

A więc no mam 14 lat 167 cm wzrostu 55 kg :) Skuter głownie potrzebny do dojazdu na boisko i jazdy po wiosce ;) nie musi być jakiś mega szybki :)

To na Torosie dasz radę... Tak na spokojnie poczytaj sobie co użytkownicy o nim piszą... za te pieniądze nie poszalejesz... Jak nie masz ręki do majsterkowania, to kup nowy... przynajmniej przez dwa lata będzie na gwarancji... i pamiętaj! Jeszcze dobrze coś na ubiór wydać...

Dzięki za pomoc :D kupie toroska albo dozbieram jeszcze troche pieniędzy i pomysle o czymś lepszym :D

dozbieraj jeszcze trochę i za 1-2 miesiące będę swojego sprzedawał. Zaręczam ci że takiego zestawu zajebiaszczych części za tak niską cenę nie kupisz.
No o ile cie spalanie w okolicy 6L na 100km nie przeraża :). Za to jest szybki i ładny :D

Jak dla mnie 6l/100km to dużo :/ wolałbym żeby skuter mało spalał :)

wobec bezmiaru kosmosu to jest bardzo mało :)

Ile byś za niego chciał ? ;D

nie wiem. nie sądze żebym był w stanie wziąć więcej niż 2500

Ok :D

Wombat chłopaczyna ma 14 lat czy chcesz go tak szybko pozbawić życia? pewnie z 90km/h Ci jedzie albo i więcej na tych częściach stage6 wiesz co wstydź się! :D

No właśnie :D raczej potrzebuje coś wolniejszego O_o

Szczerze polecam ci router basse pośród chińczyków. Zalety:
1. Jeśli się dba o niego i regularnie wymienia u niego olej, osiąga bardzo duży przebieg. ( Dostałem po bracie z przebiegiem 7990 km.)
2. Mały, zwrotny. Mi bez odblokowywania osiąga 60 km/h.
3. Dosyć wygodny, wygląd nie najgorszy.
4. Spala ok. 2 l na setkę.
Wady:
- Zazwyczaj w routerze bassie psuje się coś z rozrusznikiem elektrycznym, lecz zawsze pozostaje kopniak.
Życzę ci dobrego wyboru. :)

damian2000da... napisał:

Szczerze polecam ci router basse pośród chińczyków. Zalety:
1. Jeśli się dba o niego i regularnie wymienia u niego olej, osiąga bardzo duży przebieg. ( Dostałem po bracie z przebiegiem 7990 km.)
2. Mały, zwrotny. Mi bez odblokowywania osiąga 60 km/h.
3. Dosyć wygodny, wygląd nie najgorszy.
4. Spala ok. 2 l na setkę.
Wady:
- Zazwyczaj w routerze bassie psuje się coś z rozrusznikiem elektrycznym, lecz zawsze pozostaje kopniak.
Życzę ci dobrego wyboru. :)

Jak ja lubię czytać te dobre porady z cyklu "jak będziesz lał dobry olej to coś tam coś tam..." A co ma lać mixola albo kujawski? :D

Heh! :D

... i bądź pewny jednego... na pewno nie spali Ci 2l... sporo więcej...

Dzięki wszystkim za pomoc :)