Skuter do 1000 zł z możliwą dokładką :)

Prosze o zaproponowanie mi skuterów na PRZYSZŁE WAKACJE.
Może to byc używany lub nowy skuter :) .

Pozdrawiam

Jeśli chodzi o nowego to jak dołożysz 3 stówki to będziesz miał nowego Torosa F16

Do przyszlych wakacji zapewne uda dozbierać ci się te kilka stówek. Za jakieś 1,5 tyś. będziesz miał Torosa F16, albo Routera Basse. Tanie skuterki z marketu, ale za taką cenę jakość jest całkiem spoko.

Simson, używany markowy ( z dobrego źródła ).

faroxim napisał:

Jeśli chodzi o nowego to jak dołożysz 3 stówki to będziesz miał nowego Torosa F16

Na przyszłe wakacje, kto wie? może obejdzie się bez dokładania tych 3 stówek za nowego Torosa? Idzie kryzys, ludzie już wypłacają oszczędności na żywność. Skuter nie jest artykułem pierwszej potrzeby, produkcja idzie sprzedaż maleje, więc myślę że zejdą z cenami w dół.
Co do Simsona, mimo że mam 3szt. zabytkowych Simków, dobrze ci radzę, nie zarażaj się Simsonami, tym bardziej jeśli nie znasz się na motorowerach.

Niechcę nawet Simsonka, nie podoba mi się. Z tego co wiem często się psuje a nie mam czasu zbytnio na bawienie się z nim . Szukam jakiegoś kibelka bo na motorower kasy nie mam. 1000 ZŁ nie mam, będe miec na przyszłe wakacje na 100 %. Dlatego szukam do tysiąca.

Simek się wcale tak często nie psuje. Czasem coś walnie, fakt, ale wszystko możesz kupić na Allegro za 10 zł. Sam mam Simka, ale jednak na takie niskobudżetowe moto go nie polecam bo pierw musiałem w niego wpakować troche kasy ;).

Prosze o dodawanie nowych propozycji. Skuterek ma być taki rekreacyjny ^^ , do miasta, i wyjechanie nim tak pozamiasto ok. 20-30 km.

nie kupisz nic dobrego za 1000zl..

Boże..... Ja chce tylko taki w szybki który osiągi do 70kmh i to wystarczy. Za 500 mój kolega dostał śmiecia ale jedzie z 50...

polecam router bassa 50 po zdjęciu blokad jest szybki
dobrze się go tuninguje

No to sobie go kupię, w wiosne :) . Narazie odkładam forse. Bo mam tylko 300 PLN.

A reszta osób co myśli o tym skuterku ? Dużo pali?

spalanie około 2,5 litra

A po odblokowaniu jak myslicie ile bedzie palil

serafinq podał ci spalanie po odblokowaniu

Nie moge znaleźć tego skutera w woj. Zach-pom..

Na jakich serwisach szukac skuterow

?

Np. Na allegro ??? Co za problem poszukać??? A Routera Bassę dostaniesz w Tesco.