Skuter dla ojca (do 2000 PLN)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter dla ojca (do 2000 PLN)

Tagi: ,

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński Leszek Śledziński 4 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wacko Jacko
    Wacko Jacko
    Użytkownik

Witam wszystkich,

Jeśli powinienem się przywitać, albo zrobić coś innego przed napisaniem pierwszego postu to przepraszam, ale nie znalazłem regulaminu forum (może przez to, że przeglądam forum przez telefon).

Sam jeżdżę motocyklem, ale o skuterach nie mam za bardzo pojęcia. Szukam czegoś na pierwszy sprzęt dla mojego ojca. Poza jazda na tzw. ‚komarkach’ nie miał do czynienia z niczym innym.

Nie chciałbym wydać więcej niż 2000, gdyż nie jestem pewien czy przygoda z 2 kółkami mu się spodoba. Jeśli to polubi to za sezon/dwa będę myślał o kupnie czegoś lepszego.
    Za tą cenę będzie ciężko znaleźć coś w dobrym stanie konkretnej marki, ale może podpowiedzielisbyscie jakich marek szukać (żebym nie miał problemu z klamotami), a czego unikać.

Wielki dzięki

wacko Jacko
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

za taką kase to bedzie jakiś chińczyk i to z tych klasy 50cm. tu marka nie ma aż takiego znaczenia bo to wszystko w zsadzie identyczne konstrukcje.
    Możesz zaryzykować coś z wyższej półki ale to bedą okolice rocznika 2000 wiec już swoje na karku mają – a to się może okazać skarbonką.
    Wiec odpalasz allegro, olx i szukasz.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Wacko Jacko
    Wacko Jacko
    Użytkownik

Czyli rozumiem, ze za ta kase nie dostane 125tki? Od jakiej kowty w takim razie dostane cos sensownego?

wacko Jacko
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

gdzieś 2700-3000 wyrwiesz jakies kymco z tych prostszych, chłodzonych powietrzem lub może japończyka młodszego niż 2004. Taniej to albo jakiś archaik albo trzeba zainwestować. Zresztą i tak trzeba być przygotowanym jakiś pakiet startowy.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Najlepsza opcja to zakup „chińskiego” sprzęta – czterolatka na przykład. Utrata wartości kosmiczna, nawet przy niewielkim przebiegu.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie