Skuter dla małego

Witam

Nazywam się Michał jestem tu od niedawna na forum. Chodzę do gimnazjum wszyscy moi koledzy mają skutery tylko nie ja. Nigdy nie miałem skuter też chciałbym mieć i pojeździć z kolegami ale czy jest skuter dla mnie ?? (mam 150 cm wzrostu) i budżet 2000 zł Myślałem o Router Bassa ale nie wiem czy tez za wysoki nie będzie. Może jakieś inne propozycje ?? Czy może odpuścić sobie ??

150 cm? Sory, ale dla ciebie będzie dobry tylko taki skuter zabawkowy -elektryczny
http://allegro.pl/hulajnoga-skuter-elektryczny-24v-i3231841936.html

Nie, żebym był złośliwy, tylko po prostu na taki normalny nogami nie dosięgniesz. Moja młodsza siostra 11 letnia ma coś koło 154 cm, i nogami do mojego torosa f16 nie dosięga

Nie no może przesadziłem okolice 157 ale to i tak mało chyba to już wole kasę zbierać i poczekać niż elektryczny :(

ahahahahahah izdebski nie gadaj moja koleżanka ma 155 cm i ma moim skuterku (romet 727 premium) świetnie sobie radzi jest to skuter mniej więcej co toros bassa vilga coliber itp.

Czyli dałbym rade ? i co proponujecie na mnie ?

moj kolega ma tez cos kolo twojego wzrostu i jezdzi na APRILLA SR

zobacz- na sam poczatek jest bardzo fajny:)
i jak dorosniesz to bedziesz mogl blokady sciagnac i prędkość bedzie zadowalająca , dorównasz kazdemu skuterowi

pewnie jak masz budżet do 2 tys polecam torosa f16 widziałem wiele pozytywnych opinie na jego temet

najlepiej będzie jak siądziesz na taki skuter i sam zdecydujesz, czy nie jesteś za mały na to.
PS A prawko AM masz?

Jeszcze nie ale tylko gdy coś zobaczę czy jest na mnie będzie to i prawko będzie czyli co Torros f16 Router Bassa Aprilia Sr ?

apki za 2 tys dobrej nie kupisz

Też tak myślę chociaż się nie znam ale sporo czytałem a Torros mniejszy od Routera czytałem ze to samo to jest prawie.

ta sama rama te same platiki tylko inne malowanie

Czyli tylko TOROS F16 lub ROUTER BASSA ?

vitson napisał:

Czyli tylko TOROS F16 lub ROUTER BASSA ?

No wiesz, moja żona ma 154 cm i śmigała skuterkiem pokroju Zippa Vegi i dawała radę.
Ale co byś nie kupował, szukaj z tarczą z przodu.

Znajdź używkę 2t z tarczą z przodu a z tym wzrostem nie przesadzaj po pierwsze skuter to nie motocykl, na światłach możesz stanąć przed kanapą i będzie git a po 2 uwierz szybko urośniesz więc się nie przejmuj.

Za 2 tysiące nie dostanie żadnego fajnego 2T z tarczą tylko rozjeb***go starego Peugeota. Ja na twoim miejscu kupiłbym Torosa lub Bassę. Z przodu mają bębny ale jak ktoś je naciągnie i umie się nimi posługiwać, to takie hamulce mu wystarczą. Poza tym można sobie tarczę wstawić do takiego skuterka. Części są tanie więc wstawienie takiej tarczy nie powinno być drogie :-)

nie mówię a markowych tylko china, japan 2t z tarczą są lepsze od tesco tym że: 2t , tarcza , często bardziej sportowo wyglądają, niekiedy lepsza jakość.

z tego co wiem bęben z przodu gówno warta - ja proponuje z przodu tarcze i z tyłu jest tez tarcza lepsza niz bęben

jest bardziej zwytrzymalsza

Montowanie tarczy na swoją rękę jest nieopłacalne, chyba, że części z jakiegoś rozbitka weźmiesz. Izdebski12 coś wspominał o Carefourowym torosopodobnym skuterze z tarczą z przodu za 1600 zł.

Witam

Właśnie wracam z jady skuterem kolegi jeździłem na Kymco Super 8 i powiem wam ze on taki znowu duży na mnie nie był znaczy idealny to on nie był ale dawałem sobie rade bez jakiś problemów a tym bardziej ze ja teraz dopiero rosnę wiec byłby w sam raz akurat do niego dorósłbym :)