Skuter dla dwóch osób na weekendowe wycieczki (do ok 2500.)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #115935
    R_R
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

    Witam serdecznie.

    Poszukuje w miarę wygodnego Skutera dla dwóch osób (Pasażerka szczupła i lekka ;)) na weekendowe wycieczki po województwie. Trasy do ok 200 km. W mieście raczej nie będzie używany.

    Czy jest szansa za te pieniądze znaleźć pojazd, który zapewni jako taki komfort podróżowania na dłuższych odcinkach ?

    #115939
    dodosz4
    Użytkownik
    • 3
    • 16Postów:

    kup sobie kingwaya euroboy/eurostar. mam to polecam. bezawaryjny , slinik 2t przelotowa predkosc ok60 a max 70 cos. pali ze 3,5 l a miejsca dosc. tylko w trase to by sie ciecz przydala ale ten skuter jest wygodny i ogolnie ujdzie. Markowiec za ta cene rewelacyjny nie bedzie. Jakby cos to pytaj:) pzdr

    #115945
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

    Jeżeli chcesz tani i ekonomiczny skuter , możesz kupić Torosa Fresco. W tej cenie dostaniesz nowego. Jeżeli używany to Peugeot Elystar. Pali trochę więcej ( ok. 4 litry przy pałowaniu). Musisz jednak uważać na wersje tego skutera na wtrysku. Są one bardzo awaryjne. Jak chcesz kupić Peugeota to tylko i wyłącznie na gaźniku. Ja jednak poleciłbym ci Torosa 🙂

    #115955
    R_R
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

    A co myślicie o KYMCO AGILITY 50 4T, bo akurat jest oferta sprzedaży w mojej okolicy.

    #115957
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Agility jest malutki, do jazdy z pasażerem się nie nadaje

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button