Skuter czasem nie chce zapalić z rozrusznika a z kopki tak

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter czasem nie chce zapalić z rozrusznika a z kopki tak

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Konnor Konnor 6 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Konnor
    Konnor
    Użytkownik

Witam. Wiem że były już takie tematy ale jednak chciał bym opisać mój problem.

Mam Yamaha neos 2001 2t od pewnego czasu mam taki problem że czasem skuter nie chce odpalić z rozrusznika a z kopki odpala normalnie. Stało się to kilka razy i zawsze jak wyjeżdżałem z pracy gdzie skuter przez od 8 do 10 godzin stoi na dworze. Nigdy się to nie stało gdy ruszałem do pracy skuter stoi na klatce mojej. Może ktos coś wie co to może byc?

• Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Konnor Konnor.
    • Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Konnor Konnor.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, odpowiedź jest w tych tematach które już wiesz że były. teraz trzeba je znaleźć i poczytać.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Konnor
    Konnor
    Użytkownik

Ma więcej szczegółów. Gdy skuter odpali z kopki przejadę metr zgasze go i potem odpala z rozrusznika normalnie.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: