Skuter aprilia rally ac problem z odpalieniem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter aprilia rally ac problem z odpalieniem

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Xyz358
    Xyz358
    Użytkownik

Witam.
    Mam problem z moja Aprilia rally ac 50 (rocznik 96) mianowicie podczas jazdy skuter zgasł i juz nie odpalił. Pierwsza moja myśl to moduł wymianilem moduł ale problem nie znikł , mało tego „znikła „iskra. Pojawia się dopiero gdy odłacze czarno biały kabelek od modułu ale skuter dalej nie chce palić próbowałem nawet z Plakiem i nic. Gaźnik mam nowy z elektrozaworem (nie jest podłączony czyli ssanie włączone ).Niestety mój skuter nie pali na rozrusznik tylko na kopa.
    Co może być nie tak ? Może ktoś miał podobny problem, dodam tylko ze paliwo dochodzi do gaźnika oraz do świecy.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może zajechany cylinder. zmierz kompresje

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Xyz358
    Xyz358
    Użytkownik

A jaka powinna być dopuszczalna kompresja wiesz może?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a jaką masz?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Xyz358
    Xyz358
    Użytkownik

Jeszcze nie mierzyłem

Zdjęcie profilowe Xyz358
    Xyz358
    Użytkownik

3 (atmosfery ?)

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie wiem czego masz trzy ale poniżej 9 silnik kwalifikuje się do remontu a poniżej 6 jest dramat. Okolice 12 lub więcej to pożądana wartość.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: