! Forum Serwis skuter 50cm 2t

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe UrSuS
    UrSuS
    Użytkownik

Witam serdecznie mam mały problem mój skuter 50cm WM MOTOR digita51 nie ma zdjętych blokad co jest bardzo uciążliwe. Zbytnio nie wiem jak się do tego zabrać. Silnik 2 t, pomoże ktoś ????

ursus
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Pomagam:

1. Szukasz w internecie opisu blokad w swoim modelu lub opisu typowych blokach w skuterach 2T
    2. Szukasz ich u siebie.
    3. Znajdujesz
    4. Zdejmujesz
    5. Śmigasz.

Podpowedź: WM Motor nie produkuje skutera Digita 51. Nie wiem skąd ci się wzieło że to skuter Wm Motor

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe UrSuS
    UrSuS
    Użytkownik

Przepraszam ale moj skuter to wm motor digita 51. I zrobiłem tak jak mowiłeś kupiłem moduł cdi. Ktory jak pisali miał duzo dac. Jednak powstał nowy problem moduł to new racing i potrzebna jest przejsciowka a nwm jak ją spiąc? Pomoze ktos?

ursus
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a to nie jest skuter Longija?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pokaż zdjęcie oryginalnego i tego „new racing” albo daj link do niego – to moze coś się wymyśli.
    Zdjęcie wtyczek najlepiej a nie ładniej obudowy modułu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: