Skuter 4T Zipp Quantum.

Witam, mam pewien problem skuter w czasie jazdy ale tak dopiero po okolo 10-15 min mi zwalnia i przyspiesza zwalnia i przyspiesza jak sie zatrzymie to mi gasnie, potem nie a da sie go odpalic, ale po jakies 1-2 min odpala znowu i jedzie, dodam ze mialem problem juz podobny bylo to spowodowane werzykiem ale teraz to nic nie daje, ostatnio wymienilem modul.

zobacz czy filtr paliwa masz czysty podczas jazdy syfy zatykają wężyk i są takie potem skutki że skuter zwalnia i przyspiesza

Jeżeli mówisz że dopiero po 15 minutach, to sprawdziłbym świece, a jeśli nie to cylinder tłok pierścienie. Może się przegrzewają i dlatego masz takie problemy

Kuba... w 4T jak jest olej to rędzej pasek się rozpuści niż spuchnie tłok
Na początek sprawdziłbym czy jest olej w silniku...
Historia zna przypadki modułów i cewek które po nagrzaniu działają w cały świat i sprawiają nie lada zagwostki

U mnie było tak że skuter jeździł przez cały dzien, Ale jak sie go zgasilo to potem po 20m gasł. Czasami po odpaleniu gasł odrazu. Okazało się że moduł był rypnięty. Ja na Twoim miejscu wymieniłbym świece, A jeżeli to nie pomoże to tłok puchnie.

zawory ustaw i tyle mialem to samo i po wizycie w serwisie powiedzieli ze to zawory