Skuter 4t nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 4t nie odpala

Tagi: 

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DC DC 11 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe DC
    DC
    Użytkownik

Skuter 4t nie odpala. Paliwo nie dochodzi do gaznika. Po wstrzyknieciu paliwa do gaznika skuter odpala na chwilke.

DC
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Sprawdz podciśnienie , kranik, drożność przewodów itp.😉

Gerard Furmanek
    Zdjęcie profilowe DC
    DC
    Użytkownik

Przewody sa drozne. A kranik jutro albo pojutrze wymienie

DC

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe damian240
    damian240
    Zablokowany

Zdejmij przewód z gażnika i pokop trochę, albo pokręć rozrusznikiem. Jak nie będzie nadal leciało to zdejmij filtr paliwa z tego przewodu co idzie od baka. Całkiem możliwe, że filtr blokuje dopływ 🙂

Zdjęcie profilowe DC
    DC
    Użytkownik

Ja nie mam filtra wcale

DC
    Zdjęcie profilowe mati 18
    mati 18
    Użytkownik

Spróbuj moim sposobem ja mam 4t kingway coliber 110ccm gaźnik 80 i miałem podobnie że wgl nie chciała benzyna dochodzić ale wyciągni przewód od bezyny co znajduje się za gaźnikiem i włóż do niego strzykawkę i pociągni benzynę wtedy ci wleje się benzyna do filtru od benzyny i w tedy odpal ale już na lekkim gazie poczekaj chwilę az zacznie ssać benzynę i tyle…

Zdjęcie profilowe DC
    DC
    Użytkownik

Ok sprobuje jutro

DC
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skutery 4T chińskie benzyny nie zasysają. ona pod własnym ciężarem grawitacyjnie spada do gaźnika z góry.
    Po droze blokuje to tylko kranik podciśnieniowy kiedy nie ma podciśnienia (silnik stoi) i zawór iglicowy w gaźniku (jak gaźnik ma odpowiednio dużo i pływak zamyka iglicą dziurke).
    Jakby to wszystko otworzyć na stałe to paliwo powinno przez gaźnik ze zbiornika wyciec praktycznie do zera.
    czesto jak nie chce „spadać” to winny jest brak napowietrzania zbiornika paliwa (zatkana „dziurka” napowietrzająca w korku paliwa).

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe DC
    DC
    Użytkownik

Po wymianie kranika podcisnieniowego paliwo w gazniku jest tylko nadal nie odpala tzn odpali na 1-5sek i gasnie (wymienilem swiece)

DC
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie