Skuter 4T - lewe powietrze.

Siemka, chciałem sie o cos zapytac założyłem dzis filtr stozkowy z przedłużką na początku było okey zgasiłem poszedłem zjeść :D i znowu przyszedłem i chciałem sie przejechać kolejny raz i nie chciał juz wejsc na obroty dusił sie zobaczyłem że stożek troche od przedłużki sie obsunął.
I teraz pytanko czy możliwe, że sie dusił i nie chciał jechać bo dostawał lewe powietrze ?
No bo za pierwszym razem było okey wszystko przez 2-3 km i jak zgasiłem i za 1h pojechałem to sie dusił ;p

wie ktos ? xd

Popraw łączenie i sprawdź, wszystko wskazuje na problem z lewym powietrzem, ale nikt tu wróżką nie jest. Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz.

ale jak ma sie lewe powietrze z rurki od filtra to sa takie objawy ?

Może tak być jak jest zła mieszanka :)

no jutro zobacze przymocuje stozka bez przedłużki i obczaje czy bedzie ok a lucek pytanie do cb mam jak zawory stukaja to traci sie moc/osiagi skutera ?

No tak może być problem z odpaleniem i z osiągami... Chcesz coś jeszcze dodać? Może kompresje masz słabą :P?

nie, nie tylko chodzi o to że zalozylem 80cc 200 przebieg i czasami chcialem dodac gazu zeby nie zamulic i nie da rady wiecej niz 45/50km/h jechać dlatego sie pytałem o te zawory bo moze przez nie osiagow nie ma i mi stukaja ale odpala za 1

Jak stukają zawory to trzeba je wyregulować tak czy siak...

no wiem wiem tylko szczelniomierz musze kupic, mam nadzieje, ze poprawi sie moc ;/