Skuter 2t- cieknie gaźnik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 2t- cieknie gaźnik

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dramian
    dramian
    Użytkownik

Witam, po ponad 3 latach postanowiłem „rozruszać” nieużywany skuter – Kingway Yarox – lj 50 qtk. Po podstawowych czynnościach ( i czyszczeniu gaźnika) podczas próby odpalenia paliwo zaczęło wyciekać dołem gaźnika. Pierwsza myśl – zaworek nie blokuje gdy komora się napełni. Po sprawdzeniu „na sucho” zaworek wydaje się trzymać, jednak nadal przecieka. Zakupiłem zestaw naprawczy – nowy pływak, zaworek itd. – nadal to samo. Wymieniłem także kranik podciśnienia, gdyż nie trzymał paliwa. Dziś udało się odpalić jednak gaźnik nadal przecieka. Śruba spustowa u dołu jest szczelna. Na tym obrazku u dołu jest dodatkowy wężyk, u mnie go nie ma. Ma być on jakoś podpięty dalej?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ten węzyk jest po to żeby nie leciało po silniku tylko na ziemię. jeżeli tamtędy leci to śrubka nie trzyma

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Lub przelew bo pływak za późno zamyka.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale przelewem by waliło górą a jemu cieknie z dolnego

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Tyż prawda:D

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie