skuter 2 t nie odpala ma iskre dostaje paliwo

witam mam problem z skuterem 2 t problem polega na tym ze po postoju skutera jakieś 2 tygodnie skuter przestał odpalac ani z kopa ani z rozrusznika iskra jest bardzo dobra paliwo dostaje bo go zalewa kompresja jest dobra wczesniej palił bez problemu gdzie szukac przyczyny dodam ze gaznik wyczysciłem idealnie jest jak nowy filtry równiez prosze o pomoc pozdrawiam

membrany sprawdź

to znaczy to pod króćcem gaznika ?: i jak to powinno wygladac dobre a jak złe ...

poogladaj
https://www.youtube.com/watch?v=n6-3i8XHmfs
membrany maja dolegać i być czyste

zrobiłem wszystko jak należy i jak było na filmie sprawdziłęm te blaszki jedna delikatnie jest nawet nie odgieta tylko swiatło delikatnie przez nia przeswituje jakas setna czesc milimetra dosłownie wyczysciłem te membranke i skuter zapyrkotał ale zgasł po 10 sekundach wiec to wina tego ? jak kupie nowa problem bedzie rozwiazany ?

A jak Pan Prezes myśli??:)

ja jesli chodzi o mechanike nie mysle .... dlatego pytam sie znajacych sie na tym ludzi :) ale domyslam sie ze tak ... :P

Ja bym je wpierw odkręcił i delikatnie dłonią zagiął i sprawdził ale nie wiem co na to Paci ;)

robiłem tak miałem ja wykreconą i wyczyszczona i tyle ile sie dało docisnołem odpalic odpalił lecz zgasł

Ja zaginałem te blaszki w swoim Malaguti jak nie przeswitywaly i grały to znaczy że będą żyć może to coś jeszcze innego ale w sumie Paci jest tutaj majster to nie będę się wpierdzielal :D

Majster to stoi w oborze:D Krupek ty miałes blaszki u niego są jakie sa [nie blaszaene] jak nie domykaja tow najlepszym razie skuter warjuje na obr i innego typu dziwne zachowania a w najgorszym razie jest jak u Kodi,nowy kosztuje od 24zl z wysyką wiec bez jaj z kombinacjami
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=pd&string=MEMBRANA+GA%C5%B9NIKA+zaw%C3%B3r+membranowy+2T+FOCUS+F-ACT&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-uni-1-1-0907

dzieki wielkie paci :) wiec kupie nowe zamontuje i dam znac :) bo widocznie musi byc to :) kompresja jest paliwo dostaje iskra jest wiec musi raczej palic :) a jesli chodzi o obore to paci strzeliłeś w 10 :) mam gospodarke :) hehehe 90 hektarów :) ziemi i 55 krów :) hehehehhee

No to musisz pamietać że jak woł pirdzi to obora slucha:D

heheheh :)

wszystko gra i buczy :) dziś się tym zająłem i pali elegancko obroty trzyma na stopce bez obciążenia ładnie wchodzi na obroty lecz mam pytanie dlaczego jak na niego siądę jadę max 20 zaczyna wkręcać sie na obroty i naglę buuuuuuuuu i przygasa albo jak mu nie odpuszcze gazu to gaśnię ? w czym problem ?

W filtrze powietrza, ,regulacji gaznika lub za niskim poziomie paliwa w komorze plywakowej

filtr jest taki jaki był gaznik był nie tykany tylko czyszczony nic tam sie poprzestawiać teoretycznie nie mogło a jezdziło wczesniej dobrze a jesli chodzi o ta komore pływakowa to jak zwiekszyn w niej poziom paliwa od czego to zależy ?

od ustawienia pływaka albo zacinające się zaworka iglicowego

a jakieś wskazówki jak ustawic elentalnie ten pływak i jak zrobić aby ewentalnie sie nie zacinał ? jakies wskazówki ? rady jak powinno to wygladac a jak np nie ?

dawm ci ja wskazówki pewne jak traktować tę królewne:)
po takiej przejażdzce jaw jest świeca mokra,sucha czarna różowa?