Duży skuter 125, wtrysk , ciecz – jaki?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #641135
    Matijas
    Uczestnik
    • 2
    • 4Postów:

    Witam,
    Chciałbym się zapytać jaki skuter 125 moglibyście mi polecić? Skuterem jeździłbym głównie po mieście, raz na jakiś czas trasa około 100KM (głównie w okresie letnim nad wodę etc.). Zależałoby mi na tym, żeby skuter był na wtrysku oraz żeby był chłodzony cieczą. Oprócz tego, jeśli chodzi o wielkość, to im większy tym lepszy. Myślałem nad Kymco Agility 125 16+ (jednak jest on na gaźniku), ewentualnie PIAGGIO X9 EVOLUTION 125. Jeśli chodzi o cenę, to powiedzmy od 10 tys.

    Pozdrawiam

    #641137
    Matijas
    Uczestnik
    • 2
    • 4Postów:

    Zapomniałem jeszcze o jednym modelu, mianowicie Peugeot Satelis 125

    #641138
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    sym gts, kymco downtown, yamaha xmax, nmax, burgman, honda forza, honda sh, aprilla rs, jest tego.
    Natomiast w kategorii wielki i pakowny wygrywaja sym gts i kymco downtown i bedą w najlepszej cenie w stosunku do rocznika.

    #642487
    Tomecki
    Uczestnik
    • 0
    • 1Postów:

    Witam, jestem tu nowy i dopiero szukam skutera. Więc miałby to być sprzęt 125. Mam tak naprawdę 2 typy Satelis i Burgman. Chyba będę się decydował na Satelisa, bo jakoś bardziej mi przypada do gustu. Mam nawet upatrzonego i chyba w weekend go będę oglądał. Moje pytanie jest takie: czy 56000km na ten skuter to dużo? Ten właśnie tyle ma, ale jest z 2007 roku, wiec wychodzi około 5 tyś. rocznie, wiec uważam, że realnie. Nie ma dokumentacji, więc chciałbym się wspomóc forumowiczami i sprawdzić vin, jeśli ktoś z Was ma taką możliwość. Szczególnie pod kątem wypadkowosci, ale też serwisowania. Pomożecie? VGAJ2AAAA80070319
    Będę wdzięczny!!
    Moze macie dla mnie jakieś wskazówki przed zakupem?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button