Setup do keeway focus

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Setup do keeway focus

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Cześć wszystkim, chciał bym z tuningować mojego skutra, i chciał bym uzyskać jak największą prędkość, do zagospodarowania mam 1500zł , proszę o propozycję części… z góry dzięki

Anonimowy

Anonimowy

mam już wydech technicgas next r

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

wydech trochę słaby ;/ – Cylinder Malossi sport / Stage6 Pro sport (w granicach 450oba) – Wał polecałbym BGM Evo, ja mam i spisuje się świetnie (około 460zł) – Wario Malossi multivar, Hebo NG, Polini Speed COntrol (około 230zł) – Gaźnik TecRacing 17.5mm + ssanie ręczne polini (Gaż?nik 180 ssanie 45zł) I resztę przeznaczyłbym na jakiś pasek i regulacje. Potem jak byłbyś przy kasię to wymiana dzwonu i sprzęgła. Dzwon: Stage6 d.107(150zł) Sprzęgło: RMS Racing Pro d.107 ( 150zł) Jeśli pomogłem wciśnij pomógł. CENY S¡ ORIENTACYJNE!!!

Anonimowy

cylek alu czy żeliwny… a wario tecnomoto mógł by być??

Anonimowy

Jak chcesz motor katować i jeździć maxem to weź? żeliwo, zawsze szlifa można zrobić. jak chcesz trochę więcej mocy to weź alu, ale o alu trzeba bardziej dbać bo jak się zatrze to szlifa nie zrobisz. Wariator nie wiem jak się sprawuje tecnomoto, mało ludzi go ma, mało o nim wiem więc się nie wypowiadam.

Anonimowy

A ty jaki masz cylek, żeliwny czy alu ??

Anonimowy

tecnomoto to według testów najlepszy wariator do keewaya, ale ciężko go wyregulować. Ja bym brał 😛

Anonimowy

wziąłem i trochę pozmieniałem setup który dostałem od Mafioza. co muślicie o takim setupie: Cylek: Stage6 Pro sport- tylko teraz nie wiem jaki czy alu czu żeliwny:/ Wario: tecnomoto Gaż?nik: jakiś 19mm łożyska sportowe zamiast wału(narazie): stage6 Kruciec ssący: stage6 sprzęgło: stage6 i kosz stage6 co myślicie o tym??

[ Dodano: 2008-10-03, 19:38 ]
    czy jeszcze coś dodać??

Anonimowy

gaż?nik w zupełnosci wystarczy 17,5 mm 🙂 bierz żeliwo, bardziej funkcjonalne 😛

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie