Serwis i sklepik :)

Siemka :)

Serdecznie was zapraszam na zakupy , jesteśmy w stanie sprowadzić dla was każdą część do skutera / motoroweru / motocykla

W naszej ofercie znajdziecie wszystko od kasków po opony na kombinezonach motocyklowych kończąc :)

Poza sprzedażą części zajmujemy się także czynnościami serwisowymi

Wykonujemy :

- Naprawy bieżące skuterów / motocykli

- Regeneracje plastików

- Profesjonalną lakiernię z 2ma komorami

- Hydrografika :)

- Fototechnologia ( Profesjonalne przenoszenie zdjęć za pomocą piaskowania w jakości zdjęciowej )

- Piaskowanie

- Naprawę i wymianę szyb samochodowych

- Wymianę progów samochodowych

- Profesjonalny tuning jednośladów

Znajdziesz nas w Siemianowicach Śląskich na ul.Dworcowej 2 ( zakłady Hanka )

Wiecej info pod PW lub Nr tel:

- Warsztat 510 775 450

- Piaskowanie , Lakierowanie 697 530 966

- Sklep / Części zamienne 733 917 797

A uprzedzając pyt czy przyszedłem się tutaj tylko reklamować ?

Nie poprostu wracam na stare śmieci :P Kiedyś śmigałem 50 i pisałem tu a ze teraz śmigam litrem i mam swój warsztat i sklep to możemy pomóc sobie nawzajem :)

Oczywiście dla ludzi z forum i znajomych rabaciki :)

Teraz możecie hejtować :)

OstRy każdą ? ;) 139FMB 107ccm ze skrzynią 1-N-2-3-4 (bez biegów dookoła) proszę :)

Każdą osiągalna :p

przerobie ci klasyczne 50 na 110 i masz silniczek spełniający twoje wymagania :p

Ale juz bardziej polecam ci silnik STOMP 140 ccm 18-19 koni + przeróbka statora aby można było podpiąć światła

OstRy wiesz doskonale że sam mogę sobie przerobić :) wystarczy wał zmienić, łańcuszek rozrządu na dłuższy i cylek-tłok-głowica :)
Taka 140ccm to już by było coś konkretnego, dać zębatki 16/45 i troche ponad stówe wyciągnie. Czemu trzeba w nim stator przerabiać? Wyjście 3 kablowe ma (nie licząc impulsatora i zasilania CDI)?

OstRy napisał:

Siemka :)
Serdecznie was zapraszam na zakupy , jesteśmy w stanie sprowadzić dla was każdą część do skutera / motoroweru / motocykla
W naszej ofercie znajdziecie wszystko od kasków po opony na kombinezonach motocyklowych kończąc :)
Poza sprzedażą części zajmujemy się także czynnościami serwisowymi
Wykonujemy :
- Naprawy bieżące skuterów / motocykli
- Regeneracje plastików
- Profesjonalną lakiernię z 2ma komorami
- Hydrografika :)
- Fototechnologia ( Profesjonalne przenoszenie zdjęć za pomocą piaskowania w jakości zdjęciowej )
- Piaskowanie
- Naprawę i wymianę szyb samochodowych
- Wymianę progów samochodowych
- Profesjonalny tuning jednośladów
Znajdziesz nas w Siemianowicach Śląskich na ul.Dworcowej 2 ( zakłady Hanka )
Wiecej info pod PW lub Nr tel:
- Warsztat 510 775 450
- Piaskowanie , Lakierowanie 697 530 966
- Sklep / Części zamienne 733 917 797
A uprzedzając pyt czy przyszedłem się tutaj tylko reklamować ?
Nie poprostu wracam na stare śmieci :P Kiedyś śmigałem 50 i pisałem tu a ze teraz śmigam litrem i mam swój warsztat i sklep to możemy pomóc sobie nawzajem :)
Oczywiście dla ludzi z forum i znajomych rabaciki :)
Teraz możecie hejtować :)

Jak Cię Leszek skasuje za reklamę to będziesz musiał duuuużo chinoli naprawić, żeby się wypłacić :)

Potrzebuje górę do hondy vocal 4t na 70cm.Ile będę czekać? jaki koszt?

I oczywiście brak odpowiedzi,a chociaż cylinder 90cm do fmb czy też nie da rady,no to w końcu jak masz wszystko czy nie masz nic?

Może tak do Vocala na obecną chwile mam tylko tłoki nominał. reszta na zamówienie specjalne

A co do stwierdzenia iż nie odpowiadam, sobota , może z dziewczyną bym sie chciał spotkac ??? nie siedze 24h przed kompem.. ,masz nr fona podany wystarczy zadzwonic , pod fonem jestem 24h...

I cylinder 90 powiadasz ? hmm powodzenia :)) 72 ( pseudo 80 ) 97 ccm ( sprzedawane jako 100/110) 108 ccm ( 110 )

Chyba ze mówisz o Qmb wtedy się zgodze :) A jesli mówisz o FMB to pozdrów tego u którego to kupiłes :)

AAA Madi W STOMPIE trzeba zmieniac stator gdys standardowy 2 cewkowy nie ogarnie zapłonu i świateł

OstRy

Wydech tuningowy do Hondy PCX 125 z 2011r. np. LeoVince, Ixil lub inny basowy :)
ile i na kiedy????

Pozdro

Leovince GT 1410 zł

A Ixile mam 2

L3XS 752 zł http://tufotki.pl/tzdL3

SC4E 1100 zł http://tufotki.pl/3753h

Na zamówienie specjalne

mh to już po rabatach??

To standardowa cena , zadałes tylko zapytanie ile :) jak bd wiedzial co chcesz dokładnie to pogadamy o rabaciku i o %

tak to moge dac ci do 10% na start + free wysyłka

dzięki. Nie skorzystam.

Wydech L3XS: 571zł
Wydech SC4E :895zł

wszystko z darmową wysyłką z UK.

OstRy nie chodzi mi o chińskie 90 tylko też do hondy c90[też fmb] jest o 3mm niższy fi 52mm lub 54mm wychodziły w dwóch wersjach tylko mnie cena nie zabij :)

Dawid no problemo jak ktos sprzedaje po hurcie jego problem :)

Panczo to trza było od razu ze chcesz oryginala Cubowego :)

tylko zdajesz sobie sprawę jakie to koszta oryginała ? o.O postaram sie ogarnąc zamiennik w rozsądnej cenie , choc bardziej opłacalne dla ciebie było by poszukanie używanego / szlif i kupienie tylko tłoka na nadwymiar

Nie sprzedają po cenie hurtowej tylko albo mają mniejsze marże albo lepsze dojście. Ja ciągnąłem kask z UK bo też wychodził 200zł taniej jak u nas przy cenie około 1000zł.

Powiem ci tak , nie marża.... a co do dojść , do swojej cebry bardziej opłaca ci mi sie importowac części bezpośrednio z japoni ( co robie) i czekać na nie 21dni roboczych z free wysyłka ( albo 3 dni lotnicza ale koszty rosna ) niż brac od dystrybutora w pl.

A wiem po ile są te wydechy uwież mi :) zdziwiłbyś się jak producenci sami sprzedają z fikcyjnych sklepów aby nas uwalić :)

wiadomo każdy orze jak może.
Ja wynegocjowałem taką cenę u angielskiego pośrednika który bezpośrednio kupuje wydechy od producenta.Z czasem może też tak być że uda mi się coś załatwić od producenta.
Ale ceny jak na Polskę to masz bardzo atrakcyjne nie powiem :)

jeszcze bym się spytał o regulowane klamki do tego PCXa oraz o oparcie pasażera.

A czy części do... Honda Eve Pax 1990r się znajdą? :) Egzotyczny model jak na Polskę:

http://x.skutery.net/skutery.php?model=429

Oznaczenia silnika nie mam teraz (w końcu prawie 23 godzina, jutro rzucę okiem), ale pytam z ciekawości-stoi takie cudo w domu, można by po trochu zacząć odświeżać sprzęt :D