Schodzi paliwo w skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Schodzi paliwo w skuterze

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcin
    marcin
    Użytkownik

Witam posiadam skuter 50ccm problem jest taki ze gdy postoi ok 4 godziny i go odpale musze poczekać i pogazowac go ok 1 minuty i później juz chodzi dobrze. To tak jakby mu schodziło paliwo i mu go brakuje wszystkie wężyki posprawdzałem i są szczelne gaznik tez jest dobrze skręcony wiec nie wiem co to może być wymieniłem mu też taką pompkę ale to samo http://www.czesci-moto.pl/p9484,kranik-paliwa-do-skuterow-quadow.html
    Jest też taki problem ze na nóżkach gdy dodam gazuma duże obroty a gdy ruszam na początku ma duże a później mu spadają

Marcin
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie jest pompka. to jest kranik/zawór podciśnieniowy. Puszcza paliwo tylko jak jest ssanie w kolektorze dolotowym (znaczy się silnik pracuje). Dolot podciśnienia musi być szczelny.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe marcin
    marcin
    Użytkownik

A jak go uszczelnić i jak on wygląda (czy to jest zwykły wężyk?) wszystkie wężyki dokładnie odejmowalem i zakładalem zaciski dobrze trzymają

Marcin
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ty masz raczej problem z zimnym rozruchem z powodu złej regulacji gaźnika / problemów ze ssaniem

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: