Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych kat.B —A jazda skuterem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych kat.B —A jazda skuterem

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Mateusz Janko
    Użytkownik

Witam straciłem prawo jazdy za alko Dostałem orzeczenie sądowe ” Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych KAT.B… Podkreślam KAT.B !
    I moje pytanie jest taki czy moje jeździć motorowerem na dowód osobisty bez zamartwiania sie ze złamie wyrok sądowy ?

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Motorower jest pojazdem mechanicznym, ale nie jest pojazdem kat B. Więc odpowiedź już znasz.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

po pierwsze masz tu konto honda1999 sprzed miesiąca więc po co zakładasz kolejne?
    po drugie skoro byłeś na tyle głupi żeby po kielonie wsiadać za kółko i na tyle podwójnie głupi żeby dać się na tym złapać to może lepiej nie wsiadaj na skuter. Pojazdy mechaniczne są dla ludzi mądrych w stopniu przynajmniej elementarnym.
    I nie pieprze umoralniająco tylko dbam o siebie. Bo mógłbym ciebie lub takiego jak ty spotkać na drodze i np rozjechać. albo ty być mógł rozjechać mnie.
    Jak dla mnie zero litości dla pijanych siadających za kółko.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie