sachs madass

co sądzicie o tym motorowerze, myślałem nad skuterem ale tata powiedział że mam sobie kupic motorower to wtedy mnie dofinansuje :-) i ten motorower mi się bardzo podoba ale nie wiem czy jest awaryjny (4 biegi) i komfortowy? Jak możeci to odp szybko bo mam zamiar kupic go juz za tydzień

Nie jest awaryjny, ma trochę słabe światła i nie jest komfortowy.

jechałem nim tylko wersją 70cc w standardzie i w dodatku to automat na łańcuchu ! nie wiem jakim cudem ale wsiadam dobra siodło jak w rowerze troche ciężki waga 120kg bo z grubej rury ale stawiam na max 90kg i dobra jade przyśpiecha b.dobra a v-max 80km/h jest ok swiatła średnie komfort niski ale da się jechać najważniejsze jest to ze ma duże koła i automat w łańcuchu ! ale cena 4000zł odstrasza za tą cene można kupić już jakiegoś Crossa typu Derbi,Rieju w przyzwoitym stanie ale ogólnie dostaje 4+/6

nie należe do wysokich:176cm, 15lat, 58kg więc chcem małego, INNEGO niż wszystkie motoroweru, którysię nie psuje ipali w granicach 2,5la v max moze być tylko 60km/h więc chyba będzie dobry

PS. czy da się tym jeździc we dwoje

Nie da się al na chama jakiegoś kośćiotrupka wcićniesz ale sam będiesz jechał na ramie :D :)

Ogólnie wszystkie sprzęty z tymi silnikami są dobre - mało palą, są mało awaryjne i niektóre naprawdę komfortowe. Zobacz sobie coś takiego jak Kymco Nexxon - ciekawy design, dobra jakość i nie będzie problemów z jazdą we dwoje.
http://otomoto.pl/kymco-nexxon-50-4t-M2552841.html

Madass jest fajny - ciekawy, lecz niestety niezbyt użyteczny w codziennej eksploatacji.

Zgodze się z tobą Michalk001 ale mnie najbardziej ciekawi jakim cudem niemcy zrobili automat w łancuchu gdy nim jechałem odkręcam manete i jak w skuterze wysokie obroty potem maleją a od 40km/h rakieta to mnie ciekawi najbardziej

Chcąc kupić Madassa szukaj tylko wersji z manualną skrzynią biegów. Chciałem kupić ten motorek, ale napaliłem się na Rieju i co? Rieju się zatarło, po remoncie trapiły go różne przypadłości aż w końcu go sprzedałem tak mnie denerwował. Bierz Sachsa, ma sprawdzony czterosuwowy silnik 139FMB, który jest prosty i tani w naprawach. IMO największą zaletą Sachsa jest jego wygląd - po prostu brak słów, jedyny taki motocykl w sprzedaży. PS. Jakbyś kiedyś chciał bawić się w tuning to kupujesz kompletny silnik 125ccm na allegro, wsadzasz w ramę, zmieniasz zębatkę przy kole i od razu robi się przyjemniej :).

Chcem tylko manuala i nie chce się bawić w tuning (nie zalezy zeby mi lecial 90 tylko zeby jezdzil :-)). We dwoje to sporadycznie przede wszystkim do szkoły, myślałem nad nexxonem ale jednak widząc na żywo oba madass design ma dużo lepszy i skoro jest bezawaryjny to chyba go kupie

Dzięki

Na Madassie we dwie osoby zbytnio nie pojedziesz, siedzenie raczej zbyt wygodne nie jest ale co zrobić! Za to ma lanserski wydech pod siedzeniem i zbiornik paliwa w ramie. Nexxona sam miałem i muszę powiedzieć, że fajny jeździk, choć półmanualna skrzynia i cienkie koła odrzucają. Sachs ma z tyłu całkiem przyzwoity laczek 110 czy 120, więc to już jakoś wygląda.

A da się do niego przyczepić kufer jakiś?

Widziałem kiedyś gościa bodajże na CBR 600 z kufrem z tyłu :). Dla chcącego nic trudnego. Potrzeba troche chęci i umiejętności.

A co tu dziwnego ze w 600 masz kufer ??

Masz tu 1300 z kufrem...
http://otomoto.pl/suzuki-hayabusa-gsx-1300r-k8-super-turyst-M3167924.html

Hayabusa to hiper-turystyk, CBR sport. No chyba że jeździ się ścigaczem turystycznie. Wtedy to inna bajka. Jak się najdzie stelaż to czemu nie. Do Hajki chyba można akcesoryjnie kufry dokupić bo takie jest przeznaczenie motocykla, tj. długie wypady z niemądrymi prędkościami :P. CBR jest raczej od krótkich wypadów z niemądrymi prędkościami, co nie zmienia faktu że kufer da się zamontować nawet do hulajnogi.

A macie jakieś linki do sprzedaży kufrow do sachsa ? (mogą być boczne tylko że do 300 )