Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Rozrusznik nie kręci

Dział: Serwis Dodano 3 lata temu

1. haaxproox

Witam serdecznie.
    Dziś wymieniłem rozrusznik i niestety ale podczas odpalania cos tyka i nie kreci. Tak jakby to był słaby akumulator.
    Nie chcę wydawać na nowy akumulator skoro to może być wina czegoś innego. http://zapodaj.net/bd89a2bf15d37.jpg.html%5D nie znam sie na skuterach ale to tyka gdy chce odpalić .

Skuter to 2t jak coś.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi

Napisano 3 lata temu, przez haaxproox, Postów: 51, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. izdebski12

wina słabego akumulatora - być może akumulator jest do wymiany, lub brak ładowania.

- Toros F16 (od 2012r do Teraz) - Full Tuning
    - Kymco Downtown 300i (od 2015 r) - Pełna seria.
    Napisano 3 lata temu, przez izdebski12, Postów: 3160, Zablokowany Link do wypowiedzi

3. LOLEczek

A co się stało z poprzednim rozusznikiem?
    Też myślę że to może być akumulator, ale mogę się mylić.

Napisano 3 lata temu, przez LOLEczek, Postów: 18, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. guliwer55

Poszedł regulator rozruchu to taka kostka z 4 pinami

Napisano 3 lata temu, przez guliwer55, Postów: 746, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. izdebski12

Właśnie.. Jeszcze jest taka opcja jak napisał guliwer. Najlepiej podłącz silniczek od rozrusznika na krótko pod akumulator, i sprawdź czy kręci normalnie. Jak tak, to do wymiany ta kostka co wspomniał guliwer - nie pamiętam jak to się profesjonalnie nazywało, ale na pewno nie "regulator rozruchu" chodź mogę się mylić. :)

Napisano 3 lata temu, przez izdebski12, Postów: 3160, Zablokowany Link do wypowiedzi
  6.  

7. izdebski12

przypomniało mi się. Nazywa się to "przekaźnik rozrusznika"

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Rozrusznik nie kręci: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Zakup używanego motocykla lub skutera: 6 Błędów: Social 8 Skuterowo.com

Zakup używanego motocykla lub skutera: 6 Błędów: Social 8 Skuterowo.com

23 Kwiecień 2015

Zakup używanego skutera, motoroweru albo motocykla 125 ccm to dla wielu jedna z najważniejszych decyzji, budząca wiele pozytywnych emocji. Za ich sprawą właśnie można popełnić spory błąd i wpakować się na minę. Dzisiaj w 6 punktach o tym jak nie kupować używki.

Motocykle Skutery Wideo3 opinii

LWG, czyli lewa w górę. Gest motocyklistów, nie kierowców motocykli

LWG, czyli lewa w górę. Gest motocyklistów, nie kierowców motocykli

09 Maj 2016

Ostatni artykuł o pozdrowieniach motocyklistów, czyli o popularnej LWG odbił się szerokim echem. Komentowaliście, zastanawialiście się dlaczego tak jest, że nie każdy jadąc jednośladem się pozdrawia. W komentarzach pisaliście, że LWG lub jej brak głównie zależy od pojazdu, którym się poruszacie. Otóż wg mnie niekoniecznie...

Motocykle Opinie Porady17 opinii

Co wybrać? Motocykl czy skuter 125? Manual czy automat?

Co wybrać? Motocykl czy skuter 125? Manual czy automat?

20 Sierpień 2015

Masz prawo jazdy B i zastanawiasz się czy przesiąść się na jednoślad 125 ccm? Tak, to słuszna decyzja, której z pewnością nie pożałujesz i rozpocznie ona nowy rozdział w Twoim życiu. Jednak co wybrać? Skuter z automatyczną skrzynią czy może motocykl z manualem?

125 ccm Motocykle Skutery4 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.