Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Rozrusznik nie kręci

Dział: Serwis Dodano 3 lata temu

1. haaxproox

Witam serdecznie.
    Dziś wymieniłem rozrusznik i niestety ale podczas odpalania cos tyka i nie kreci. Tak jakby to był słaby akumulator.
    Nie chcę wydawać na nowy akumulator skoro to może być wina czegoś innego. http://zapodaj.net/bd89a2bf15d37.jpg.html%5D nie znam sie na skuterach ale to tyka gdy chce odpalić .

Skuter to 2t jak coś.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi

Napisano 3 lata temu, przez haaxproox, Postów: 51, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Anonim

wina słabego akumulatora - być może akumulator jest do wymiany, lub brak ładowania.

Napisano 3 lata temu, przez Anonim, Postów: 3160, Link do wypowiedzi

3. LOLEczek

A co się stało z poprzednim rozusznikiem?
    Też myślę że to może być akumulator, ale mogę się mylić.

Napisano 3 lata temu, przez LOLEczek, Postów: 18, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. guliwer55

Poszedł regulator rozruchu to taka kostka z 4 pinami

Napisano 3 lata temu, przez guliwer55, Postów: 746, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Anonim

Właśnie.. Jeszcze jest taka opcja jak napisał guliwer. Najlepiej podłącz silniczek od rozrusznika na krótko pod akumulator, i sprawdź czy kręci normalnie. Jak tak, to do wymiany ta kostka co wspomniał guliwer - nie pamiętam jak to się profesjonalnie nazywało, ale na pewno nie "regulator rozruchu" chodź mogę się mylić. :)

6.  

7. Anonim

przypomniało mi się. Nazywa się to "przekaźnik rozrusznika"

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Rozrusznik nie kręci: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Rozmowa z Kubą Przygońskim, ambasadorem Platinum Rider na Motor Show 2015

Rozmowa z Kubą Przygońskim, ambasadorem Platinum Rider na Motor Show 2015

14 Maj 2015

Kuba Przygoński z Orlen Team, ambasador marki Platinum Rider gościł na tegorocznych targach Motor Show. Podczas spotkania Gość opowiadał o ostatnim rajdzie Dakar oraz odpowiadał na Wasze pytania. Zobaczcie relację.

Motocykle Wideo0 opinii

Zipp PRO RS 50: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Zipp PRO RS 50: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

06 Luty 2015

Podobnie jak w przypadku pojemności 125 cm3 - Zipp odświeżył swój czołowy produkt jakim jest "Pro", dodał mu jeszcze bardziej sportowego charakteru i oznaczenie "RS", które takowy sportowy charakter symbolizuje...

Motorowery Zdjęcia0 opinii

Koniec korków w Olsztynie?

Koniec korków w Olsztynie?

05 Lipiec 2013

Do końca przyszłego roku Olsztyn będzie miał Zintegrowany System Zarządzania Ruchem. Podobno ma on usprawnić ruch samochodowy w mieście. Inwestycja będzie kosztować 55 mln zł. Pozostaje tylko pytanie - czy nowy system będzie w stanie zlikwidować korki.

Wiadomości0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.