Rozrusznik kręci tylko na ciepłym.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Rozrusznik kręci tylko na ciepłym.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 11 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #623292

  PilotzeMotoru
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Cześć, specjalnie na potrzeby tego problemu założyłem w końcu tutaj konto (śledze je czasami).
  Mianowicie, problem dotyczy mojego Torosa el Clasico (jedna z wielu nazw Wonjana WJ-50), dzisiaj gdy wracałem
  z pracy to nie miał w ogóle prądu w stacyjce, posprawdzałem tam wszystkie kabelki, klamerki akumulator etc i nadal nic z tego, ale z kopa zapalił bez problemu, światła, kierunki sie świeciły, ale pradu w stacyjce nadal było null, biegów nie wyświetlał, dopiero w trakcie jazdy biegi pokazywał. I w domu odpalał normalnie z rozrusznika, jak ręką odjął 😀 I teraz obstawiam niby wyłądowany całkiem akumulator który podładował sie w trakcie jazdy, ale zobacze jeszcze wieczorem gdy całkowicie ostrygnie i zobacze co wtedy sie stanie, i wolałem sie zapytać fachowców bo to jest chińskie i z nimi nic nigdy nie wiadomo.
  Mam też drugie pytanie, czy jeśli bym musiał coraz częściej go odpalać z kopa to czy jest to zdrowe dla motoroweru?, czy raczej stosować to w ostateczności?.

  #623302
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 14 133

  z kopa możesz go odpalac ile chcesz aż nie zjedziesz zębatki w mechanizmie kopniaka.
  i poszukaj bezpiecznika – jest na dodatnim kablu z akumulatora. sprzęt zachowuje się tak jakby akumulatora nie miał. wiec albo aku padło dziwnie albo jest przerwany obwód. najprostsza opcja to bezpiecznik

  SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie