Rozrusznik kręci tylko na ciepłym.

Cześć, specjalnie na potrzeby tego problemu założyłem w końcu tutaj konto (śledze je czasami).
Mianowicie, problem dotyczy mojego Torosa el Clasico (jedna z wielu nazw Wonjana WJ-50), dzisiaj gdy wracałem
z pracy to nie miał w ogóle prądu w stacyjce, posprawdzałem tam wszystkie kabelki, klamerki akumulator etc i nadal nic z tego, ale z kopa zapalił bez problemu, światła, kierunki sie świeciły, ale pradu w stacyjce nadal było null, biegów nie wyświetlał, dopiero w trakcie jazdy biegi pokazywał. I w domu odpalał normalnie z rozrusznika, jak ręką odjął :grinning: I teraz obstawiam niby wyłądowany całkiem akumulator który podładował sie w trakcie jazdy, ale zobacze jeszcze wieczorem gdy całkowicie ostrygnie i zobacze co wtedy sie stanie, i wolałem sie zapytać fachowców bo to jest chińskie i z nimi nic nigdy nie wiadomo.
Mam też drugie pytanie, czy jeśli bym musiał coraz częściej go odpalać z kopa to czy jest to zdrowe dla motoroweru?, czy raczej stosować to w ostateczności?.

z kopa możesz go odpalac ile chcesz aż nie zjedziesz zębatki w mechanizmie kopniaka.
i poszukaj bezpiecznika - jest na dodatnim kablu z akumulatora. sprzęt zachowuje się tak jakby akumulatora nie miał. wiec albo aku padło dziwnie albo jest przerwany obwód. najprostsza opcja to bezpiecznik