Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2013 !!

Witajcie :D W tym temacie bedziemy pisać wszystkie info związane z wyjazdem na cze-we

Narazie wpisujcie sie kto jedzie :

OstRy
KrzysiekP
R2_D2
Benekpe
Dziadek100
Mario1
Kapuchon (?)
CEFA
andrzej2465
WODZU

Sorki jeSli kogoś pominąłem ale OT Śląski na szybko przejrzałem :)

Teraz czekamy na możliwą korekte Krzyśka :)

Ponawiam pytanie do Dzaidka100:
O której spotykamy się na Bańgowie?
(Z Wodzem nie będzie problemu)

ilu z Chorzowa jedzie ? to tak żeby wspólnie dojechać do T.G.

JA z Chorzowa jade :D

OstRy napisał:

JA z Chorzowa jade :D

to już będzie 3 bo kumpel z naprzeciwka też jedzie

No to ekipka sie powiększa , i tak ma być :)

OstRy napisał:

No to ekipka sie powiększa , i tak ma być :)

wydaje mi się że Chorzów powinien się umówić na cpn-ie z samo-obsługową myjnią na 3-Maja i w grupce śmigać do T.G. tą trasą http://goo.gl/maps/UQajT

R2_D2 napisał:

Ponawiam pytanie do Dzaidka100:
O której spotykamy się na Bańgowie?
(Z Wodzem nie będzie problemu)

Godzinę wcześniej czyli o 6:00

Ja jestem z Rybnika... Teoretycznie pisałbym się na ten wyjazd. Jakieś konkretne informacje gdzie mogę znaleźć? I kto jedzie z okolicy, żeby jechać razem :)

Ok, Dziadek, 6:00 choć to środek nocy w niedzielę.

MarSen
poczytaj trochę ostatnich postów OT śląski..... tam znajdziesz więcej informacji.

Pytanie retoryczne,czy spotykamy się na stacji BP w Tarnowskich Górach?,tam jest ten McDonald ?.Ul:Bytomska - Obwodnica - Józefa Karola ?

to chyba najlepsze miejsce i łatwo znaleźć

Dziadek100 - o tej samej stacji i McDonaldzie myślałem. Więc miejsce jest już ustalone. Teraz musimy doprecyzować tylko godzinę spotkania i określić pewną tolerancję czasową - różne nieprzewidziane zdarzenia drogowe mogą kogoś spotkać...

Myślę że to zostało już ustalone - godzina 7:00.Poczekamy na ewentualnych spóżnialskich 30 min,potem jedziemy.Nie oznacza to że zbiórka jest o 7:30,jest o 7:00!!!.Jedynym wytłumaczeniem jest wybuch wojny,pożar lub inny poważny kataklizm :),no może jeszcze poranny sex z małzonką,lub sąsiadką :).

cholera !!! u mnie same stare sąsiadki - więc jestem zmuszony być na czas :-)) , ja bym powiedział zero spóźnienia , należy wyliczyć czas dojazdu i troszkę wcześniej wyjść z domu tak by wyjechać z T.G. najpóźniej o 7.15 , a ten co się spóźni to może nas dogoni jak zrobimy jakąś pauze na szluga , aha - a jak trasa ? przez Miasteczko Śl. i Hutki ? to tak by spóźnialscy wiedzieli kaj nas znaleźć . :-))

Ja z R2_D2 wyruszamy z Czeladzi o 5.40 - toć to noc cholera :)

Dokładnie, napisałem Ci o tym na gg

A poza tym, to tam jak bym jechał do pracy, hehe dokładnie ten sam czas...

Mam dziwne GG - archiwum mi nie działa - dowiedziałem się z relacji córki jak przyszedłem :)

spox, najważniejsze, że informacja dociera. hehe

No tak... młoda mądra - 8 lat ma a jak wszedłem do domu to pierwsze co to że A...(nie podaję imienia bo ochrona danych osobowych :) ) pisał na GG że... :)