Różnice pomiędzy Zipp vz50 i Junak 902?

Witam, przymierzam się do kupna pierwszego motoroweru. Wybierania było sporo i tą drogą zostały wyeliminowane wszystkie skutery i większość motorowerów na wzór “ścigacza”. Koniec końców wybór został niewielki, czyli: Zipp VZ50 i Junak 902. W temacie jeszcze nie jestem ogarnięta, dlatego na takie początkujące oko wydaje się, że między nimi nie ma zbyt wielkich różnic poza ceną? Czy ktoś może się wypowiedzieć o jednym i drugim?
Jeśli ktoś ma ewentualnie jeszcze inny motorower do zaproponowania, ale w baardzo podobnym stylu jak podane wyżej, będę również wdzięczna.

Silikowo to one się nie różnią . To jest to samo . Ja zaproponowałbym Ci yamahę ybr 125 . Często proponuję ten motocykl ale dla Ciebie powinien być idealny . Bo ten zipp i junak to w zasadzie jedno i to samo :wink:

Dzięki za odpowiedź :slight_smile: Niestety 125 nie wchodzą w grę - prawo jazdy kat B dopiero zdobyłam, także jeszcze 3 lata przede mną :stuck_out_tongue:

Aaa wybacz nie doczytałem dokładnie :smile: No to z 50 możesz poszukać w tym stylu raczej zippów i junaków . Z markowych to malaguti drakon wygląda doś podobnie ( no może przesadzam :slight_smile: ) do nich a tak to chyba nic sobie nie przypominam :wink: Chociaż pewnie coś by się jeszcze znalazło :smiley: