ROUTER WS 50 PROBLEM Z ODPALENIEM

WITAM MAM SKUTER WS 50 PO KAPITALNYM REMONCIE ZMIENIONA GŁOWICA TŁOK NA 70ccm PO OSTATNICH MROZACH ODPALIŁEM GO BEZ PROBLEMU ALE MI ZGAS POTEM ZNÓW GO ODPALIŁEM I MI ZGAS A POTEM TO WCALE MI NIE ODPALIŁ TYLKO ZACZOŁ STSZELAĆ I PARSKAĆ CO TO ZA PŻYCZYNZ MOŻE BYĆ I CAŁY CZAS MI ŚWIECE ZALEWA MAM ZAMIAR ZMIENIĆ GAŻNIK I NOWĄ ŚWIECE JAK BY POMOGŁO Z GURY DZIĘKUJĘ ZA UDZIELENIE JAKIEJŚ POMOCY A ŚILNIK TO 4T

myślę że masz megaproblem z CAPS LOCKIEM, megaproblem z ortografią (oczy mi krwawią) i gaźnik do regulacji. O ile to sie nie posypał nowy cylinder. Nic nie napisałeś a tam jest dużo spraw które można skopać - zawory, rozrząd.. itd

Śfiecy nie zmieniai, bo ona nie jezd pszyczynom niedziałajoncego śilnika. Zgas ci bo jezd zimno, a morze ci ssanie nie dziaua, dlatego zgas. rozbież gażnik i wyczyśc go i pszedmóhaj. potem rególacja i morze coś s tego bendzie. a wogule to szókaj otpowiedzi w goglah, bo tam tego jezd peuno.
.
.
.
PS: Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Za takie pisanie powinni zabierać komputery i dożywotnio zabraniać dostępu do internetu.

a co jest przyczyną żę nie mogę wyregulować gażnika jak go potkręce to łapie 9000tyś obrotuw ajak zmniejsze obroty to tak 2000-4000 nie mogę go ustawić na 1,5000 raz mi się udało ale obroty skakały od 1.5000-4000 a to nowy gażnik