! Forum Motorowery router ws 50

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dan13 Dan13 4 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 13 postów - 1 przez 13 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Johny
    Johny
    Użytkownik

Witam.
    Zamierzam kupić motorower romet router ws 50 ale nie wiem czy dam radę go utrzymać. A więc.. jestem drobnej postury mam 14 lat 175 cm wzrostu i ważę 55 kg. Proszę o pomoc!
    Jeśli myślicie, że router nie jest dla mnie to może polecicie mi jakiś inny motorower.
    Pozdro 😀

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

No to chyba to się nazywa anoreksja ?:).Dasz radę go utrzymać,on nie waży tyle co Harley Davidson.

Zdjęcie profilowe Johny
    Johny
    Użytkownik

Aaa to sorry, że takie głupie pytanie. Kolega wprowadził mnie w błąd ma o 5 kg więcej i mówił, że nawet on go nie utrzyma..

Zdjęcie profilowe szybki1999
    szybki1999
    Użytkownik

to zależy, bo może ktoś mieć dużo siły i dużo ważyć, a wystarczy tylko że straci równowagę i gleba ;P wiem coś o tym ;p
    raczej sobie z nim poradzisz tylko początki będą trudne…

Toros f16
    rok produkcji: 2011
    srebrne felgi 😀
    spalanie: ok 3.00L/100km
    Zdjęcie profilowe Johny
    Johny
    Użytkownik

Aaa 🙂 Dzieki za info ;p

Zdjęcie profilowe Johny
    Johny
    Użytkownik

Ale teraz tylko zastanawiam się nad routerem a bartonie fighterze

Zdjęcie profilowe szybki1999
    szybki1999
    Użytkownik

to jest chyba to samo;p tylko router ws 50 tańszy.
    nie sądze żeby sie czymś szczególnym różniły, może jakieś detale ;p
    ja bym brał routera bo ‚jak się dba to się ma’!

Toros f16
    rok produkcji: 2011
    srebrne felgi 😀
    spalanie: ok 3.00L/100km
    Zdjęcie profilowe Johny
    Johny
    Użytkownik

Ok ;D Też mi się wydawało, że router lepszy ;P. Będę mógł go blisko kupić bo fightera to w niewielu sklepach można dostać.

Zdjęcie profilowe Dan13
    Dan13
    Użytkownik

Ppolecam jednak WS 50 to jednak sprzet sygnowany marką Romet,te inne firmy moga okazać się okazjonalnymi i za chwilę nie będzie ani serwisu ani części,to słyszałem od wielu sprzedawców.Ruter WS 50 2013r.to udany kompromis cena/jakość i ładny desing.Kupiłem to wiem

Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Sam zastanawiam się nad sprzedaniem DT 80 i kupnem Routera WS 50.

(przyczyn nie będę rozpisywał, bo głupio mi się „przyznać” do tego, że na paliwo nie wyrabiam i w Yamahę poprzedni właściciel wpakował sporo chińskich części, które po miesiącu muszę już wymieniać :P)

W jakiej cenie wyrwę model z 2012 roku, który jest fabrycznie nowy?

Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Wyrwiesz za ok. 2600 zł. Teraz w marketach są dosyć drogie. Pewnie niedługo potanieją 🙂

Barton Fighter 50 2012 r.
    Zdjęcie profilowe dzokej
    dzokej
    Użytkownik

Nie ma marki Romet tylko jest grupa która została wykupiona przez jakiś koreańskich gości 🙂 Więc jeśli padnie wszystko to i romet. A tak na poważnie wszystkie motorowery napędzane silnikiem 139 FMB są identyczne z delikatnymi różnicami. Ja mam zipp neken i z płynami waży przeszło 100kg. Mam 35 lat 178cm i ważę 83kg raz dał mi rade i mnie powalił hehehe. Ale z tego co wiem to WS50 jest lżejszy o jakieś 20 kg.
    Dasz rade spokojnie lecz osobiście bardziej mi się podoba neken ma bardziej opływowe kształty i np. mały schowek pod kanapą czego nie ma WS50

Pozdrawiam Dżokej i Lewa w Górę
    Zdjęcie profilowe Dan13
    Dan13
    Użytkownik

Dzokej,Romet to właśnie marka,a grupa nazywa się Romet-Motors i wykupiła pewien pakiet.Myślę że szybko nie padną bo w świecie mają dobre wyniki a ze względu na ogólną sytuacje rośnie zainteresowanie tego typu pojazdami,u nas tez.Na skutery przesiadają się nie tylko posiadacze 4 kółek ale i 2 tych wielkich,do jazdy w miastach.
    W innych tematach masz rację,Neken jest bardzo ładny i chyba lepiej zrobiony ale i droższy,WS 50 waży podobnie ,gotowy do jazdy ok.110 kg,modele 2013r.są lepiej i ładniej wykonane.Podobnie jak ja jesteś już statecznym i doświadczonym użytkownikiem więc młodszym kolegom powinieneś radzić;Lewa OSTROŻNIE w GÓRE. Pozdro

Oglądasz 13 postów - 1 przez 13 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: