Router ws 50 4t brak tylnej pozycji i nie odpala jak jest zimny

witam jestem posiadaczem motorowera router ws 50 4t i mam problem mianowicie ze światłami czyli brak tylnych świateł pozycyjnych i nie odpala jak jest zimny bo jak jest ciepły to pali z pierwszego proszę o pomoc

może żarówka ci się spaliła i automat ssania ci nie działa.. a może i nie.

światła;żarówka,polączenia przewodów w lampie i pod kanapą,nie nie odpala tylko ciężko pali na zimnym jak by nie odpalał na zimny to jak ma palić na ciepłym [klaska i się rozgrzewa:D]?Sprawdź luzy zaworowe,ssanie czy dizla i wyczyść gaznik potem wyregulój,w najgorszym razie pierścienie.

gażnik 90ccm nowy śilnik 70ccm instalacja porobiona światła z pszodu są kierunki lewe prawe tył i pszud są tylko tylnej pozycji nie mam a i jak na gażniku dam mu obroty tak do czterech tysi to pali nawet na zimno a jak ustawię na pułtora tysia i silnik się nagżeje to ładnie chodzi a jak postoi dwa tży dni to znowu nie odpala byłem u kumpla puł godziny postał i nie chciał zapalić 20 min go kopałem i wkońcu zapalił

stary, zacznij używac google. Ono ma korektę ortografii. Oczy mi krwawią jak cie czytam

iskra jest paliwo dochodzi a ciężko pali skuter 4t jak jest zimny pomocy

regulacja zaworów, sprawdzenie ssania, ew. pomiar kompresji