Router Traffico xs50 - wycena.

Witam, chciałbym sprzedać owy skuter, jednak nie wiem na ile by go rozsądnie wycenić. Znajomi doradzają 1200 i ewentualnie zbić do 1000 ale niżej nie. I pewnie bym tak go wycenił gdyby nie to że licznik przestał dobrze działać (podnosi się i waha sie od 30 do 40) i to że starter przestał odpalać (starły się szczotki, lecz je wymieniłem jednak nie mogą/chcą sie dobrze ustawić i trzeba puknąć w rozrusznik żeby odpalił xD) Ogólnie ma pare zatarć i pękniety plastik w miejscu na nogi pasażera. Ale skuterek nigdy mnie nie zawiódł, jego przyspieszenie jak na 4t jest bardzo, bardzo dobre jak i v-max (gps 79hm/h) jest niewiele słabszy od Areoxa(11.000km przebiegu)
skuterek ma przejechane 6500km, rocznik 2011
Skopa ja sie go wyczuje odpala od szczała ;p
zrywniejszy i szybszy od yamahy neos/rometa727(wszystkie odblokowane
czy 1200/1000 to rozsądna cena za ten skuter?
Z góry dzięki

daj zdjęcia będzie łatwij wycenić. I wiesz, nie liczy się ile ty chcesz wziąść za ten skuter. Liczy się tylko to ile ktoś ci za niego da;)

Hah racja :D postaram sie jutro wstawić fotki

Prosze fotki
http://imageshack.us/g/802/3u2j.jpg/
jakby nie dało sie odpalić prosze pisać
Dla jasności
Przebieg:~6700km
Spalanie: 2/3 litry w zależności od jazdy
Bak: 4,5 litra
V-max: licznikowe ~90 w gps 79
Przyspieszenie stoi trosze ponad poziomem rometa 727/yamahy neos
Można w nim zdjąć jeszcze katalizator co PODOBNO doda mu troszke mocy albo zmniejszy spalanie, jednak mi sie nie chciało w to bawić.
Na fotkach jest troche brudny co psuje mu wizerunek, ale jakby go tak wypucować to nawet ładnie wygląda :D
Z góry dzięki za wycene

500-600 zł , ja swojego takiego samego 2 lata temu w stanie bdb sprzedalem za 750

mówisz ^ ^ to chyba daruje sobie sprzedaż ;p sądziłem ze coś więcej się z niego wyciągnie :D