Router Sport 50s strasznie muli ...

Witam.
Mam pewien problem, który mnie bardzo irytuje.
Zacznijmy więc od początku.
Posiadam skuter Router Sport 50S po prostej jedzie 60-65km/h,natomiast gdy jadę pod górkę to zaledwie 45km/h. I tu pojawia się problem, ponieważ mój kuzyn posiada skuter firmy Baotian ( podobny do bassy ) i bierze mnie jak chce ( Np. dzisiaj jechaliśmy na przejażdżkę - on z kumplem, ja też i brał mnie jak chciał). Wczoraj przykładowo ścigaliśmy się i na początku orzy starcie mój skuterek szedł z nim łeb w łeb natomiast później gdy już przyszedł czas rozpędzania się to zostałem daleko w tyle. A najlepsze jest to, że mój kuzyn posiada 50ccm, nie 80ccm. Dodam, że większość blokad w moim skuterze zdjąłem tzn. Wsadziłem odblokowany moduł, wykręciłem śrubkę ( blokadę ) z gaźnika , włożyłem stożek, dużo większy filtr paliwa i nic ( w porównaniu z tym co było z blokadami to jest minimalny skok vmaxa i mocy ) Pytanie: Co zrobić ?? Coś jest nie tak ?? Czy poprostu mam gdzieś jeszcze blokady lub poprostu ten skuter tak ma ??? Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam.

czasem na wariatorze jest blokada taki pierścień i ślepa kiszka tak zwany zawirowawszy spalin ucina się go i spawa otwór ta ślepa kicha jest w rurze wydechu bardziej koło głowicy cylindra

Zawirowacza spalin nie mam bo sprawdzałem, ale na wariatorze może ten pierścionek być, tylko czy zdjęcie go cokolwiek da ?

napewno poprawi się vmax. jeżeli tam wgl. się znajduje.

patrol256 napisał:

Zawirowacza spalin nie mam bo sprawdzałem, ale na wariatorze może ten pierścionek być, tylko czy zdjęcie go cokolwiek da ?

Na pewno, jest to najskuteczniejsza blokada.

Witam.
Dosłownie przed chwilą wróciłem z garażu i niestety nie mam dodatkowej rurki przy głowicy cylindra. Zastanawiam się natomiast czy tłumik nie jest zablokowany i czy opłaca się go wymienić na przelotowy GY6 za 130zł z alledrogo. ???

może masz zwężke w tłumniku to znaczy w miejscu gdzie przykręca się tlumnik do głowicy, sprawdż jeśli jest to wystarczy rozwiercić.