Router Metro City: Cieknie olej od strony przekładni.

Witam. Odebrałem tydzień temu mój skuter Router Metro City z serwisu,bo była wymieniona uszczelka lewa wała (tak mam napisane w książce serwisowej). Przez pierwsze km nic nie leciało, ale niestety po przejechaniu około 30 km znowu zaczęło lecieć gdzie była wymieniona uszczelka (lewa wała). Na początku skuter mocy nie tracił, ale im większy przeciek jest to traci moc silnik i na wysokie obroty wchodzi nawet przy połowie manetki a nigdy tak nie było. Co może być nie tak że leci olej od strony przekładni. Bym się tym zbytnio nie martwił gdyby nie spadek mocy i opona po jeździe od oleju prawie cała z lewej strony.

Sprawdź szybko poziom oleju w silniku, bo jeżeli go ubywa to szybko go zatrzesz na amen. Serwisant się widocznie nie popisał i naprawa została wykonana źle. Oddaj skuter do poprawki. Lewy uszczelniacz wału może nieznacznie wilgotnieć od oleju, ale nie ma prawa nic lać się tam strumieniem. Powinni Ci nawet za oponę zwrócić lub na nową wymienić, bo potraktowana olejem szybko spuchnie i pewnie się rozleci, nie mówiąc już o Twojej bezpiecznej jeździe w zakrętach. :(