Router Grande 50

Chciałbym sprzedać mój skuter Router Grande 50
Sprawa wygląda tak:
Wizualnie skuter oceniam na 4,5 ponieważ obtarty przedni błotnik i klamka hamulca.
Skuter ma silnik 70ccm, jeszcze na dotarciu
Skuter nie dawno wrócił od mechanika i jest wszystko okej, Akumulator nowy, pierścienie nowe,fajka nowa,olej nowy wlany,jest także nowy gaźnik, Filtr stożkowy nowy
Skuter posiada sportowy wydech, ale też mam standardowy .. jest podniesiony na Przedłużkach amortyzatorów, ale jak ktoś by się uczepił mogę je zdjąć , mam nowe lusterka.
Chciałbym sprzedać go w takim stanie jak jest. Ile mogę za niego dostać?
Przebieg : 2800 km

to zależy od wieku i przebiegu całego sprzętu, czy te sportowe części to górna półka czy taniocha z allegro, ogólnej kondycji i podaży tego typu sprzętów na rynku. Niestety jest duża podaż, to jest chinol, do tego podłubany chinol, zapewne po zatarciu i naprawach, do tego po przycierce.
Możesz krzyczeć 1500zł jeżeli ma 1-2 lata ... ale jeżeli pójdzie za 1000 lub więcej to możesz mówić o szczęściu

Nie nie nie.. Nie był zatarty po prosty zmieniłem sobie pojemność.. części są z średniej półki, nie są złe.. Wszystkie części są kupowane na miejscu i wszyscy ten sklep polecają bo mają bardzo dobre części

Jakbym dostał za niego 1500 zł to bym był szczęśliwy

Jest to rocznik 2012