router delux1 trzaskanie na wysokich obrotach

Mam problem mianowicie gdy jade na prostej i rozpędze do 60-65km/h to wychodzi dziwny dźwięk z silnika jak by trzaskanie nawet nie wiem jak to nazwać nawet z górki jak jade to nie przekroczę 70 od czego to może być wiem że więcej nie wyciągnie ale drażni mnie ten dźwięk czego może być przyczyna prosze o pomoc. tu link jaki dźwięk wychodzi https://www.youtube.com/watch?v=HK_NqRiFNjA

brzmi jak rezonans z czegoś i raczej nie jak dzwonienie pierścieni (chyba że mikrofon przekłamuje). tylko hgw z czego - wydech, wentylator, plastiki osłony.
Postaraj sie dociskać przez coś elementy wydechu lub osłon silnika jak tak brzęczy. A jak nie pomoże to juz wiesz że brzęczy coś z wnętrza silnika.
Może wał wyłapał luzy i na wyższych obrotach zaczyna drżeć. Opcji jest sporo a zgadnąć sie nie da

bo nawet patrzyłem przekładnie, wariator, sprzęgło ale to samo to wydobywa się z silnika ze środka. Nawet zawory były regulowane i to samo jest bo tłumik miałem inny i też to samo. Co do kamery to może niej jest idealny dźwięk, to jakby blokowało coś go. Musze zobaczyć i po dociskać niektóre rzeczy

Mi dokładnie tak samo hałasowało jak na wale łożyska poszły. Po jakimś czasie wszystko zaczęło robić się głośniejsze, a na końcu były takie bicia, i taki dźwięk jak ikarus. Taki traktor się pojawił, już nie wspominając o wyciekach z simmeringów wału.
Podejrzewam, że to wał. Czy masz jakieś wycieki oleju? np. spod przekładni CVT?

właśnie nic nie leci, tylko to ja już miałem żeby nie skłamać jak nabiłem na licznik 900km i ten hałas a teraz mam 5tys km a mam go pół roku dopiero. Będę musiał iść do mechanika żeby zrobił to póki jeszcze nie tak źle jest bo to nawet mi blokuje prędkość a hałasuje masakrycznie dziś patrzyłem co Wombat napisał ale to nie od tłumika plastików itp, dziś jeszcze dłużej gazowałem to głośniej było ...