Router Classa City 4t – problem z instalacją elektryczną

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Router Classa City 4t – problem z instalacją elektryczną

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe misiekmoto misiekmoto 6 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe misiekmoto
    misiekmoto
    Użytkownik

Witam! Mam problem ze skuterem. Spalił mi się bezpiecznik, nie miałem przed tym iskry i było zwarcie. Zdjąłem wszystkie plastiki żebym miał wygodny dostęp. I teraz co zrobić? Kupię nowy bezpiecznik i jak tą instalację sprawdzić? Mam zwykły multimetr i próbnik napięcia. Dodam, że gdy chciałem podpiąć którykolwiek biegun to od razy szły iskry i nie dało rady nic zrobić i wtedy bezpiecznik się spalił. Proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jest dużo metod/patentów na szukanie zwarcia. tutaj masz kilka
    http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/56016-jak-szukac-zwarcia-w-instalacji/

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe misiekmoto
    misiekmoto
    Użytkownik

Nie pomogło mi to za wiele… Poproszę jakiegoś fachowca żeby mi to zrobił, pokazał i wytłumaczył. Ale mimo to dzięki za odpowiedź 🙂

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie