Router City line 2, dostęp do świecy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Router City line 2, dostęp do świecy

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Jack Górski 7 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Jack Górski
    Użytkownik

Jak dostać się do świecy zapłonowej w tym modelu? Przez otwór pod kanapą widać tylko gaźnik. Odkręciłem dolny, boczny plastik, fajkę widać, ale nadal nie mam dostępu by ją zdjąć-przeszkadza górny boczny plastik, który nie ma śrub i boję się go połamać przy zdejmowaniu. Głupio mi z taką bzdurą jak wymiana świecy latać do serwisu.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

w większości chinoli daje sie jakoś szybko demontować taki plastik/pokrywke (bo na ogoł taki jest) na tej kolumnie pod tyłkiem tuż nad podłogą.
    poprzyglądaj się dokładnie może cos tak jest wyciągane/demontowalne na 1 śrubke

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dostęp do świecy faktycznie do kitu;)
    Nie kombinuj, wyjmij kanapę razem ze schowkiem pod nią, i po problemie;)
    2 śrubki, parę zatrzasków i gotowe:)

Jack Górski
    Użytkownik

bea555 napisał:

Dostęp do świecy faktycznie do kitu;)
    Nie kombinuj, wyjmij kanapę razem ze schowkiem pod nią, i po problemie;)
    2 śrubki, parę zatrzasków i gotowe:)

Rozumiem że wiesz to o tym konkretnym modelu? Bo patrząc gdzie jest ta fajka, nie jestem pewny czy tą drogą się tam dostanę. Ale spróbuję, bo co mi pozostało 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie sądzę, żeby była zasadnicza różnica między Twoim modelem, a Metro City, który rozbierałam na części pierwsze;))))
    Możesz bawić się z plastikami jak chcesz, ale najszybciej do świecy dostaniesz się zdejmując kanapę ze schowkiem 🙂 Wiem to z autopsji;)))

Jack Górski
    Użytkownik

Dziękuję bardzo 🙂

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie