Router Bassa regulacja obrotów

Witam

Mam skuter Router Bassa i zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie - regulacja wolnych obrotów. Czy można to przeprowadzać po prostu przez przekręcanie jednej śrubki bez zabawy z jakimiś mieszankami itp? Tak jak jest to pokazane na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=IiF1tvy1aU0
Myślę, żeby trochę obniżyć wolne obroty ponieważ na nóżce centralnej tylne koło dość szybko się kręci. Nie przeszkadza mi to ale wydaje mi się, że lepiej to poprawić.

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam

Jest dokładnie tak jak na filmiku. Stawiasz skuter z ROZGRZANYM silnikiem ( najlepiej po przejażdżce ok. 5 km ) na stopce centralnej aby tylne koło było w powietrzu i jeśli masz za duże wolne obroty to powolutku odkręcasz w lewo aż do uzyskania stabilnych obrotów. Koło na rozgrzanym silniku nie powinno się obracać a silnik nie powinien przygasać.

I żadnego ustawiania mieszanek i innych tak jak to jest napisane w różnych artykułach?
Mogę po prostu zmniejszyć te obroty jedną śrubką?
Nie będzie żadnych różnic w osiągach?

Jeśli ogólnie silnik chodzi i przyśpiesza bez zastrzeżeń a wolne ( jałowe ) obroty są za wysokie to wystarczy śrubkę od wolnych obrotów lekko wykręcić.

Tak, ogólnie silnik chodzi idealnie, tylko te obroty jak widać są za duże. Skoro mówisz, że nic więcej nie trzeba zmieniać i nie zmniejszą się osiągi to ok :)
Dzięki wielkie za pomoc.
Pozdrawiam.