! Forum Skutery Router bassa

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy, 1 tygodni temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Pyza
    Pyza
    Użytkownik

Nie chce palić jak jest zimny. Odpala pochodzi trochę i gaśnie. Proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli cokolwiek ogarniasz to rób przegląd podstawowych rzeczy, zobacz zasilanie gaźnika (filtry, kranik, podciśnienia, napowietrzanie zbiornika, zawór iglicowy w gaźniku i stan innych elementów gaźnika).
    Jeżeli nie ogarniasz odstaw do kogoś kto się zna.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Pyza
    Pyza
    Użytkownik

Jest już git tylko ze teraz to mi gaśnie jak dodaje więcej gazu na niskich chodzi dobrze

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

faktycznie git. a napiszesz naszym wnukom co rozwiązało problem ?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Pyza
    Pyza
    Użytkownik

Generalnie to wyczyscilem cały gaźnik ale jednak nie jest wszystko ok. Odstawiłam go ma godzinę zrobił się zimny i znowu coś było nie tak. Czy w tym skuterze jest ssanie? mi się wydaje ze jest tylko nie wiem zabardzo jak działa. :/

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

czyściłeś gaźnik i pytasz się czy jest ssanie? nieźle.

Zdjęcie profilowe Pyza
    Pyza
    Użytkownik

Tak ja miałem styczność z gaznikami od motorowerów typu jawka albo ogar. A co do skutera to mój pierwszy i dopiero go ogarniam. Kupiony za małe siano dla tego eksperymentuje.

Zdjęcie profilowe Pyza
    Pyza
    Użytkownik

W tamtych gaznikach była taka pompka jakby tu mam blaszkę która naciska na ta pompkę/igielke i teraz pytanie czy ona pompuje przy przekrecaniu manetki czy czy musze kręcić kilka razy manetka

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skuter ma automatyczne ssanie. taki elektrozawór z iglicą
    ssanie

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie