Router A500 problem z wejściem na obroty po zmianie modułu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Router A500 problem z wejściem na obroty po zmianie modułu

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Trollfiz
    Trollfiz
    Użytkownik

Witajcie. Otóż ostatnio kupiłem moduł odblokowany do routera a500. Odpala normalnie, tylko ma problem z wejściem na obroty. Nawet poruszenie manetką dusi motorower i gaśnie.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może nie do końca ten moduł pasuje a może jest walnięty

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Trollfiz
    Użytkownik

Nie wiem. Na starym module normalnie chodzi, a ten nowy kupiłem w zwykłym sklepie motoryzacyjnym. Myślałem może że to jest problem gaźnika czy przewodów.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro wymieniłeś moduł i po tym się zepsuło to czemu to ma być problem gaźnika?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Trollfiz
    Użytkownik

W sumie racja na starym szło normalnie. To pewnie wina modułu.

Trollfiz
    Użytkownik

Mam jeszcze pytanie. Czy każdy moduł, który ma takie same piny i jest dla silników 4t będzie pasował do mojego motorowera? Może problem jest w tym że sprzedawca sprzedał mi zły moduł.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie każdy

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: