romet zk50 (nowy) vs yamaha tzr (używana)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery romet zk50 (nowy) vs yamaha tzr (używana)

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Maciek Kubinkiewicz
    Użytkownik

Witam. Nie mogę się zdecydować nad kupnem motoroweru. Mianowicie, zastanawiam się nad tak jak w temacie nowym rometem zetką albo używaną yamaha tzr tak do 5000zl. Według mnie, jeśli motocykl jest używany, to nigdy nie wiadomo na co się trafi. Dlatego zwracam się o pomoc.

Maciek Kubinkiewicz
    Użytkownik

Dodam, że chce jeździć po mieście

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale co? mamy ci zagwarantować że kupisz używany w świetnym stanie?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Maciek Kubinkiewicz
    Użytkownik

Wombat napisał:

ale co? mamy ci zagwarantować że kupisz używany w świetnym stanie?

Ehhh. Chodzi mi o to żebyście powiedzieli mi jak to jest z kupowaniem używanych motocyklow, oraz czy yamaha jest dużo lepsza od rometa

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale to jest dokładnie tak jak napisałeś – teoretycznie dobry japończyk jest lepszy niż dobry chińczyk.
    ale używane sprzety mają swoją historie i to zmienia wszystko. Kupisz dobry to bedzie dobry a kupisz skarbonkę to bedziesz przeklinał ziemie po której jeździ.
    Na to się jeszcze mądry nie urodził. Oglądasz przy zakupie i decydujesz że bierzesz albo nie

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie