Romet rr 50 vs Pro Zipp 50 – wady i zalety/ Warto kupic ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Romet rr 50 vs Pro Zipp 50 – wady i zalety/ Warto kupic ?

Ten temat zawiera 49 odpowiedzi, ma 13 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DeelBeat DeelBeat 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 50 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Rafal34
    Rafal34
    Użytkownik

Witam. Chcialbym sie dowiedziec od was ktory z motorow Romet rr 50 czy Pro Zipp 50 jest lepszy. Nie chce słyszec ze to chinskie gowno bo moji koledzy maja chinskie motory 3 lata i bez zadnej usterki … . Co do pro zippa 50 jestem przekonany ze to szajs poniewaz natknalem sie z duza krytyka na innych forach i YouTube no i te pekajace plastiki no ale niestety nie znalazlem takich tematow na temat Romet rr 50. No i ta luka w Zippie pomiedzy tak brzydko wyglada. A jakie jest wasze zdanie na temat zippa i rometa ? No i słyszalem ze pod gorke nie podjedzie – romet ? a przeciez maja te same silniki ? .///// ODRAZU MOWIE ZE NIE CHCE TUTAJ TEKSTOW O MARKOWYCH MOTORACH PONIEWAZ SA TO MOTORY DROGIE I ZAZWYCZAJ UZYWANE WIEC NIE WIEM CO W NIM MOZE BYC NIE TAK.

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Może przeszukaj forum lub w google ?.Tych tematów było juz z kilka tysięcy.Nie ma dnia aby się nie pojawił taki temat.Skoro sam stwierdziłeś że Zipp to szajas to sam sobie odpowiedziałeś.Romet RR 50 to również szajs ale trochę lepszy.

Rafal34
    Użytkownik

No właśnie na temat Rometa RR 50 mało jest info a na temat Zippa Pro 50 dosyć sporo wiec chciałem się dopytać.

Zdjęcie profilowe Shyem
    Shyem
    Użytkownik

W silniku za dużych różnicy nie ma, za to Pro… Pro jest strasznie kruche, a RR50 nie dość, że ładny, to jeszcze lepiej wykonany. 😛

Rafal34
    Użytkownik

a co do osiagow ?

Zdjęcie profilowe Criters
    Criters
    Użytkownik

To oba mają tak słabe, że nie odczujesz różnicy. Miazga czymś takim jeździć to trzeba być twardzielem.

Rafal34
    Użytkownik

wrescie jakies rozsadne wypowiedzi 🙂 mam jeszcze jedno pytanie ? to prawda ze Romet RR 50 nie podjedzie pod gorke z 2 osobami ?

Zdjęcie profilowe Criters
    Criters
    Użytkownik

Zależy pod jaką górkę. Momentami możesz mieć ciężko.

Rafal34
    Użytkownik

ale ogolnie da rade podjechac ? Zeby mi nie stanal 🙂

Zdjęcie profilowe patryk2266
    patryk2266
    Użytkownik

Radę raczej da, ale będziesz się toczył 😀 Chyba, że wstawisz tam 125 to co innego 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 50 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie