Romet router ws50 opinie

Witam
Mam zamiar kupić motorower romet router ws50 i interesuje mnie jak się spisują wasze egzemplarze, opłaca się ten motorower kupywać czy nie?

Jak sie normalnie jeździ to posłuży długo. Tak jak wszystko. Mój kolega ma i nie narzeka. Jak za tą cene myślę że to dobry wybór

Myślę, że jak napiszesz do Madiego to Ci odpowie na wszystkie pytania :)

A w jaki sposób do niego napisać?

Duży i wygodny motorower, kupiłem i (póki co) nie żałuję. Więcej napiszę jak trochę pojeżdżę.

O Madi a jak oceniasz budowę tego motoroweru, jest dobrze spasowany nie lata nic, nie odgina się, nie ma wrażenia plastikowej zabawki, która by się zaraz połamała? Chcę sobie taki kupić. Sorry za głupie pytania ale muszę poznać opinię innych.

No wiesz... Plastiki do najlepszych nie należą, tak samo jak kanapa, opony, manetki, przełączniki, lusterka... Mój był całkiem nieźle złożony, choć trochę poprawek trzeba było zrobić.

Zastanawiam się właśnie czy kupić takiego routera czy może jakiegoś skutera może zippa albo kymco ale już sam nie wiem co by było dla mnie wygodniejsze, widziałem, że Ty miałeś kymco vitality i jak się on sprawdzał, dużo palił?

pomiędzy Kymco a Routerem skok jakościowy jest ogromny. Kymco zrobiłem ponad 26 tys km bez żadnej awarii. Jak chcesz wiedzieć ile Vitalka paliła to masz linka do mojego motostata, jest tam szczegółowo wszystko rozpisane. --->>> http://www.motostat.pl/vehicle-stats/26861

Dzięki za wszystko Madi.A jeszcze o jednym zapomniałem, jeździłeś vitality we dwie osoby jak tak to jak się sprawował, daję rade?

Pewnie, że jeździłem. Dawał radę bez problemu. Mało jeździłem z pasażerem, bowiem jestem bardzo wysoki (196cm) i nie wygodnie było z kimś jechać. Te 70 km/h z pasażerem rozwijał.

Dzięki bo myślałem, że będzie mułowaty jak na 2 osoby.

Nie nie, ten skuter ma dużo mocy, w końcu 5 KM robi swoje ;)

Chyba jednak wybiorę skuter, tylko wolałbym jakiś większy od vitality taki, żeby można było wygodnie we dwóch podróżować, polecacie jakiś?, cena do 5 tysięcy.

http://otomoto.pl/kymco-bet-win-50-2t-mega-cena-M3490999.html dołożysz i masz nowego, ale jak nie chcesz dokładać to za 4.500zł masz używkę 8.000km na allegro :)

Na prawdę jest to duży, markowy skuterek :D (Dużo lepszy od chińczyków)

Ewentualnie Zipp Quantum R. Nowe poniżej 4500zł, a jego atutem jest wspaniały nowoczesny design. Jak będziesz szanował to na pewno długo i bezawaryjnie pojeździ.

Michał dobrze CI radzi - Zipp Quantum R - to fajny kibelek. Mnie też się podoba.

Dzięki za pomoc, a wiesz, że patrzyłem ostatnio te quantum r i właśnie też mi się podobał tylko zastanawiałem się które lepsze: zippz czy kymco.

Wiadomo że Kymco jest bardziej renomowaną marką, lecz jeżeli będziesz szanował sprzęt to na Zippa także nie będziesz narzekał, gdyż to także kawałek solidnej maszynki.

Bierz Kymco,Zipp nie ma porównania do Kymco.