romet router ws 50 zalany?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery romet router ws 50 zalany?

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 9 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe BartoszSzczecin
    BartoszSzczecin
    Użytkownik

Panowie i Panie mam problem z w/w motorowerem

w sobotę pojechałem na chwilę do kolegi (jakieś 5 kilometrów ode mnie) i zaczęło padać i tak jadę… jadę …
    i zaczęło mi nim trochę szarpać aż zgasł. próbuję go odpalić pół godziny i ok….. jadę 100metrów i gaśnie i czynność się powtarza…
    mało tego, na następny dzień w ogóle nie chciał odpalić i w dodatku manetka gazu się zacięła….

w czym tkwi problem? w gaźniku? zalał się? zbiornik mam pełen paliwa……

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

problem może być w elektryce, gaźniku, mokrym filtrze powietrza, przytkanym napowietrzaniu zbiornika, kraniku, filtrze.. itd. Do tego ta linka – ona ci się zacina w gaźniku czy w rollgazie czy gdzieś w pancerzu? Bo może to jest przyczyna lub kolejny skutek tej samej usterki (gaźnik).

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    BartoszSzczecin
    Użytkownik

i w gaźniku i rollgazie jednocześnie

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Tak, bo są połączone linką gazu – ale zacina się zapewne tylko w jednym z tych miejsc.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    BartoszSzczecin
    Użytkownik

przy rollgazie bo w ogóle nie da się nim ruszyć i nie odskakuje na miejsce

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no i wyciągniesz wnioski samodzielnie czy szkoda ci energii marnować na proces myślowy?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jesteś bezlitosny Wombatku;) O 2 w nocy chłopak ma wykrzesać z siebie energię na proces myślowy?! ;)))
    Popatrz, popatrz, a nie dalej jak przedwczoraj zanudzałam Was opowieścią o takim samym problemie z linką gazu;)))

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Łooo matko! Właśnie się dopatrzyłam, że to Bartosz, przy którym niedawno Ci „rence opadli” Wombatku;)))
    Ha, ha, ha – Powodzenia !!!

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dlatego strach coś poradzić.
    jak napiszesz że ^odkręć śrubokrętem^ to się okaże że nie ma śrubokręta i że szkoda kupować a jak napiszesz że ^przesmaruj….^ to się okaże że się nie opłaca kupować za 3 zł tubki smaru żeby raz coś maznąć.
    Ja mam przed oczami wciąż tą kartkę w kratkę której szkoda marnować żeby zobaczyć czy gaźnik ma raczej 12mm czy raczej 17mm.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie