romet router ws 50 przepalanie sie bezpiecznika i iskry na akumulatorze

Witam dzisiaj kupiłem sobie router rometa ws 50 nie jest nowy ale zadbany. Jeździłem nim normalnie wszystko cacy tylko że nie odpalał na starter (ten przycisk) więc postanowiłem zajrzeć do akumulatora zdjąłem boczny plastik zmierzyłem akumulator i wszystko było dobrze chciałem z powrotem przykręcić klemy i były iskry i okazało się że przepalił się bezpiecznik ten przy akumulatorze wymieniłem go chciałem przykręcić z powrotem klemy i znowu to samo ,iskry bezpiecznik znowu spalony… przypuszczam że jest gdzieś zwarcie bo jak mieżyłem miernikiem napięcie i przyłożyłem - do plusa w akumulatorze a + do ramy to pokazało 13v. i w końcu moje pytanie gdzie najlepiej szukać zwarcia? wiem że na całej instalacji ale gdzie sie najczęściej przepala? bo nie chce go całego rozbierać… dodam że po odpaleniu na kopke wszystkie światła, podświetlenie zegarów itp. działa normalnie jedynie troche przygasają lampy lub migają lekko bo jest bez akukulatora… jeszcze raz gdzie może być zwarcie??

zwarcie raczej gdzieś na drodze akumulator stacyjka skoro ci wywala akumulator już przy samym podpięciu aku