Romet Router ws 50 problemy po pierwszym przegladzie

Witam nie dawno moj Motorower przeszedl pierwszy przeglad i zmiane oleju facet odkrecal cos w silniku i krecil niby regolowal.... Zanim do niego przyjechalem smigal mi 80kmh po przegladzie zaczely sie problemy duzo mniejsza predkosc potrafi zgasnac albo obroty wariuja...max predkosc to 50 lub z gorki to poleci wiecej ale nie o to chodzi zebym szukal gorek w okolicy... ;-) mam wrazenie ze facet cos namieszal... Czy to normalne zeby tak sprawy wygladaly? Słyszałem ze Routery WS50 w cale nie maja blokad a on mowil ze jest ich niby kilka i ze zdjecie 200zl podejrzewam czy przypadkiem on mi tam czegos nie rozregolowal specjalnie tak żebym do niego wrocil i zaplacil moze za zdjecie czegos czegos czego nie ma pomijam juz fakt ze zaplacilem mu za ta niespodzianke 320zl.... Jak myslicie co zrobic?

pojechać i zgłosić że jest tragicznie po jego robocie. To się nazywa reklamacja.

Bylem powiedzial ze tak ma byc... Juz mu nie wierze...

Jakies inne zdania, propozycje?

A Ty mu powiedz, że to nie jego pojazd i ma być tak jak było, a nie tak jak on sobie uważa że ma być. Było lepiej, po jego grzebaniu jest źle. Ma być tak jak było i kropka. Nie odpuszczaj.

Panowie pomocy!!!

Berg napisał:

A Ty mu powiedz, że to nie jego pojazd i ma być tak jak było, a nie tak jak on sobie uważa że ma być. Było lepiej, po jego grzebaniu jest źle. Ma być tak jak było i kropka. Nie odpuszczaj.

Tak wiem ale facet idzie w zaparte ze tak ma być... Gadal cos ze wczesniej to w silniku byla jakas mieszanka a teraz olej normalny i dlatego.... Nie znam sie jeszcze za krotko go mam wiec nie moge sie z nim klucic moze mi wszystko wcisnac.... :-/ ale czuje ze kreci... Ktos wie czy Router ws50 ma blokady?

jedz do nieego jeszcze raz. jezeli to autoryzowany serwis rometa to powiedz mu ze albo wroci poprzedni stan motorka albo pociagniesz sprawe do wlascicoela rometaa i straci autoryzacje rometa

Tez mialem taki problem przy pierwszym przegladzie. Po 1 zepsuli cos przy rozruszniku a po 2 rozregulowali gaznik, ale to akurat nic takiego :)

Nimus Animus napisał:

Berg napisał:
A Ty mu powiedz, że to nie jego pojazd i ma być tak jak było, a nie tak jak on sobie uważa że ma być. Było lepiej, po jego grzebaniu jest źle. Ma być tak jak było i kropka. Nie odpuszczaj.

Tak wiem ale facet idzie w zaparte ze tak ma być... Gadal cos ze wczesniej to w silniku byla jakas mieszanka a teraz olej normalny i dlatego.... Nie znam sie jeszcze za krotko go mam wiec nie moge sie z nim klucic moze mi wszystko wcisnac.... :-/ ale czuje ze kreci... Ktos wie czy Router ws50 ma blokady?

jezeli Ci wczesniej szedl lepiej to albo blokad nie bylo albo byly juz zdjete. on by musial je zalozyc po to zebys do niego znow przyjechal. olej nie ma tu nic do znaczenia

To atoryzowany serwis ale facet jest jeden powiedzial ze moge nawet zadzwonic do rometa... :-/ a motorek jak słaby tak slaby... Gasnac juz tak nie gasnie tymi srobkami dwoma tam wyregulowalem ale mam poprostu wrazenie ze na 4 juz nie przyspiesza mimo np 9000obrorow...a wczesniej ciagnal na 4 do 80 licznik za skala a on dalej potrafil cisnac....

Napisz oficjalne zażalenie na serwis u Rometa. Przedstaw sprawę jak było i że po przeglądzie motorek źle działa a *serwisant* idzie w zaparte że tak ma być. W końcu zapłaciłeś prawdziwymi pieniędzmi a nie fałszywkami, więc ma oddać sprzęt w takim stanie w jakim go oddałeś a nie w gorszym. A gościa powiadom że składasz oficjalną skargę na niego jeśli nie przywróci sprzętu do stanu sprzed grzebania i nie będziesz się z nim cackał. Wyślij list poleconym.
I zmień serwis.