Romet router ws 50 kontra Romet RR50

Tak jak w tytule czy moglibyście mi wytknąć wszystkie plusy i minusy tych motorowerów?

Ponieważ kłócę się z sąsiadem ze jego jest lepszy we wszystkim itp a ja twierdzę że są takie same tylko że jego RR-ka wygląda na bardziej sportową...

Nie ukrywam mam od miesiąca dopiero swoją ws-kę i mam przejechane dopiero 700km

naprawdę nie znacie żadnych fajnych dziewczyn?

Wombat napisał:

naprawdę nie znacie żadnych fajnych dziewczyn?

a co ma piernik do wiatraka?

Rozwodzi się właśnie, więc tak tylko sobie tutaj pisze. Rykoszetem leci. ;/

Rysiu, wybitnie dziś pieprzysz od rzeczy.

Czyli jak zwykle. A ciebie to nadal dziwi. Czemu ?

Dziwić mnie nie dziwi - tylko zastanawiam się PO CO?

Jeżeli chcecie popisać o pierdołach to wymieńcie się numerami tel a tu czekam na konkretną odpowiedz do zadanego przeze mnie pytania

Lepszy jest RR. Bo jest jego.
Żartowałem... :-)
Lepszy jest skuter 50, bo jest skuterem, a nie udaje nakeda lub szlifierki, którą nie jest :-)))
To moje zupełnie nieodpowiedzialne, prywatne zdanie.
A, no i wymieniliśmy się numerami telefonów, ale na rozmowy z zasiłków nie styka... :-(
*
A już zupełnie serio, to - pomijając, że oba to motorowery - każdy z nich udaje inny typ motocykla, który ma zaspokoić inne potrzeby właściciela. Jak chcecie się porównywać, to weźcie centymetr... :-) albo lepiej taśmę mierniczą (będzie krócej... trwało) i sprawdźcie, który lepiej przyśpiesza na jakimś odcinku, czy lepiej działa z 50km/h twój bęben+tarcza, czy jego dwie tarcze itp. Ty masz dwa amorki z tyłu, on jeden, ale nie ma po co sprawdzać, czy przypadkiem RR lepiej jedzie po lesie, bo nie do tego ten nibyścigacz służy. Dla ciebie zawsze twój będzie lepszy, a dla niego jego (mojszy i twojszy). Chyba, że któryś z was kupił i posiada nie to, co by chciał...

Nie no ja mam WS-kę a on ma RR-kę jak napisałem wcześniej i nie ukrywam ważymy podobnie i moja WS-ka bierze go z zapasem mocy gdzie jego RR-ka juz na ostatnim biegu na najwyższych obrotach.

Ale chciałbym żeby ktoś mi w formie "tabelki" przestawił plusy i minusy dla każdego z osobna bo na necie trudno tak co chwile przełączać strony żeby porównać :/ ktoś kto jest w obydwóch modelach obeznany

może jeszcze oprawioną w cielęcą skórę?

Baranią... jak się znajdzie baran i to za ciebie zrobi :-)

no ale trudno co chwilę tak przełączać strony żeby porównać :). Sam rozumiesz. Jest ciężko.
Wiec niech ktoś to zrobi za niego to mu nie będzie trudno. Będzie komuś innemu.

Niestety są wakacje i ciekawych postów i pomysłów będzie wysyp.

I to jest to tzw. magiczne słowo. Chciałbym.
^
Rzucam wszystko...

No ale zobacz jakim jest dobrym ziomem. Nie wymaga żeby ktoś się narobił za niego i przełączał strony w przeglądarce porównując za niego - już sam wie jakie to meczące i czasochłonne.
Najlepiej żeby ktoś to po prostu widział i tak z głowy siadł i mu zrobił opracowanie - najlepiej w formie tabelki. Jak z głowy to wiadomo że żadna robota. :D
A wszystko dlatego że nie ma argumentów na dyskusje z kolegą.
Też tak czuje że trzeba wszystko rzucić i koniecznie to zrobić.

Tabelki oczekujesz? OK.
>
WS:
Słaby silnik;
Słaba rama (w tym też należy ująć... łożyskowanie główki ramy);
Słabe opony (nie jest to cross, ale kostkę też powinien posiadać).
*
RR:
Nic szczególnego (jest tak samo jak wyżej). ;-)