Romet Retro 7 50 Blokada

Witam, kupilem rometa retro 50tke z 5 tyś przebiegu, jeździł 40-50 wiec sądziłem że jest blokada z modułem, wymieniłem go, na nóżkach jak dociskam manetke na full to czuć że skuter cały sie telepie i że obroty są wysokie więc w tej kwestii został odblokowany lecz w jeździe dalej maksymalne to 50km/h. wymieniałem w nim tylko moduł i pasek który już był kiepski.

Moje pytanie brzmi, gdzie może leżeć problem? blokada wario?

Blokady są następujące : śrubka w dekieku gaznika trzeba się pozbyć , zwężkę z filtra powietrza wyrzucić, zdjąć blokadę na wario i wyciąć zawirowywacz spalin. Myślę że pomogłem :wink:

Jeżeli chodzi o blokade z gaźnika to miałem ten plastikowy Wiec go przypiłowałem, zwężki tez już nie ma, zostaje mi wario i zawirowania spalin, chociaż nie za bardzo mam gdzie i jak przycinać

Witam ponownie, mam problem gdyż wszystkie blokady typu moduł, zwężka od filtra, blokada na wario są zdjęte, zawirowacza spalin nie miałem w swoim Romecie Retro 7. :confused:

Co może być przyczyną, z takiej lekkiej góry potrafi pojechać 55/60, ale to tyle na co go stać

regulacja, za mały wariator, zajechany silnik