Romet radial 717 lc

Witam. Mam problem ze skuterkiem, aczkolwiek gdy jest zimny pali i chodzi bez zarzutów lecz nie na długo gdy trochę pochodzi gubi wolne obroty i gaśnie , w czasie jazdy przy dodawaniu gazu dławi się. Gaźnik był przeczyszczany 3 krotnie, nie reaguje na regulację gaźnika, wymieniłem świece, filtr powietrza, moduł, kranik podcisnieniowy i nic. Proszę o pomoc

skoro nie reaguje na regulacje gaźnika to wymień gaźnik. albo szukaj innych przyczyn - zawór membranowy, marna kompresja

Od nowości czasami miał że nie zapalił na starter, marna kompresja wątpię ma przejechane 11 tyś kilometrów. Chyba wydaje mi się zawór membranowy.

Nie wiem może to też przyczyna ciężkich rolek, bo od kiedy ciężkie rolki zamontowałem mi się to dzieje

Szkoda że od razu o tym nie powiedziałeś.
W każdym razie po 11 tyś km w chińskim skuterze już można martwić się o kompresje. A kompresje sie mierzy manometrem a nie ^wydajemisiem^ Mogły ci się dwie rzeczy na raz złożyć na raz. Albo coś poruszyłeś składając napęd i np rozszczelniłeś dolot. Tylko ty wiesz gdzie i jak wsadziłeś ręce.

Czasami powiem Ci że chodzi na wolnych obrotach., najlepiej jak zimny i wydaje mi się że może go zalewac przez zawór membranowy. A co chodzi o wariator to wszystko dokładnie sprawdzałem czy żadnych wypieków nie ma. A jaki polecasz zestaw do kapitalnego remontu?