Romet radial 717 lc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Romet radial 717 lc

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Michał Socha 4 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Michał Socha
    Użytkownik

Witam. Mam problem ze skuterkiem, aczkolwiek gdy jest zimny pali i chodzi bez zarzutów lecz nie na długo gdy trochę pochodzi gubi wolne obroty i gaśnie , w czasie jazdy przy dodawaniu gazu dławi się. Gaźnik był przeczyszczany 3 krotnie, nie reaguje na regulację gaźnika, wymieniłem świece, filtr powietrza, moduł, kranik podcisnieniowy i nic. Proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro nie reaguje na regulacje gaźnika to wymień gaźnik. albo szukaj innych przyczyn – zawór membranowy, marna kompresja

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Michał Socha
    Użytkownik

Od nowości czasami miał że nie zapalił na starter, marna kompresja wątpię ma przejechane 11 tyś kilometrów. Chyba wydaje mi się zawór membranowy.

Michał Socha
    Użytkownik

Nie wiem może to też przyczyna ciężkich rolek, bo od kiedy ciężkie rolki zamontowałem mi się to dzieje

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Szkoda że od razu o tym nie powiedziałeś.
    W każdym razie po 11 tyś km w chińskim skuterze już można martwić się o kompresje. A kompresje sie mierzy manometrem a nie ^wydajemisiem^ Mogły ci się dwie rzeczy na raz złożyć na raz. Albo coś poruszyłeś składając napęd i np rozszczelniłeś dolot. Tylko ty wiesz gdzie i jak wsadziłeś ręce.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Michał Socha
    Użytkownik

Czasami powiem Ci że chodzi na wolnych obrotach., najlepiej jak zimny i wydaje mi się że może go zalewac przez zawór membranowy. A co chodzi o wariator to wszystko dokładnie sprawdzałem czy żadnych wypieków nie ma. A jaki polecasz zestaw do kapitalnego remontu?

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie