Romet pony m2 (motorynka) problem z papierami

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Romet pony m2 (motorynka) problem z papierami

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 7 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lost
    lost
    Użytkownik

Witam! Mam rometa pony m2 mam tylko od niego dowód rejestracyjny (widnieje w nim stary właściciel). Czy da się coś zrobić aby miała wszystko dobrze w papierach a jeżeli to co muszę zrobić ??? Dowód rejestracyjny jest stary.

• Ten temat został zmodyfikowany7 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe lost lost.
    09836
    • Ten temat został zmodyfikowany7 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe lost lost.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a jakiś dokument na podstawie którego to ty się stałeś właścicielem? Umowa czy coś?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe lost
    lost
    Użytkownik

Wiem że raczej się nie da a przynajmniej nie tanio. Nie mam takiego dokumentu.

09836
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

mało wiesz. a możesz podać więcej szczegołow – rocznik, czy znasz właściciela…itd bo opisywanie każdej opcji z nadzieją że ci któraś podejdzie jakoś mnie zniechęca

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: