Romet Ogar Cafe Racer 125, problem z przednim reflektorem, który kabel gdzie ?

Witam kupiłem Romta Ogara Cafe (rok produkcji 2014). Ma przerobione tak że po włączeniu świateł mijania włączają się długie czyli zamiast na mijania jezdze na długich ... Właściciel mówił że wystarczy zlutować jeden kabel coś tam porobić i będzie tak jak kiedyś.
Ta przeróbka którą zrobił podobno miała ograniczyć ryzyko przepalenia się żarówki, ja chce żeby wszystko działalo tak jak powinno czyli jak przełączam na światła mijania to mam mijania a jak właczam drogowe to żeby świeciły drogowe.
Teraz tak, poniżej są zdjęcia i powiedzcie mi bo są 3 kable, żółty, niebieski i brązowy, próbowałem to samemu ogarnąc ale tak mi to wyszło że ciągle świeci żarówka nawet jak przekręce stacyjke na pozycje wylącz czy jak to sie tak nazywa dalej świeci i nie reaguje na przełączniki.
Powiedzcie mi gdzie ma być dany kabel w oprawcce żarówki oraz powiedzcie mi jak powinny być wsadzone kable w przekaźniku, są ponumerowane 85, 86, 30 i chyba 87 i 87a nie pamietam dokladnie ale jakos tak, a jak ktos ma ten model to prosilbym o sprawdzenie jak u niego sa kable w przekazniku wsadzone i jak kable powinny być w oprawce żarówki.


I jak ktoś ma/wie gdzie znalesc to poproszę o schemat instalacji elektrycznej

z tych zdjec malo sie wywnioskuje co facet polepil. kolory kabli przy przekazniku maja sie nijak do tych przy zarowce wiec w zasadzie nie wiadomo co co i jak dziala
a o schemat napisz do serwisu rometa - wg mnie ci przysla emailem

Napisałem do Rometa, teraz pozostaje mi czekanie na odp.

Coż romet chyba mi nie pomoże, nie odpowiada.
Ma ktos schemat/wie jak podlaczy przekaznik swiateł odpowiednio ?

I jak powinny być kable w oprawce ?